Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » MI volt ez?!? Alvásparalízis?

MI volt ez?!? Alvásparalízis?

Figyelt kérdés

Ma azaz tegnap, arra keltem,hogy a jobb kezem a párna alatt van teljesen lezsibbadva, alig-alig éreztem. És nagyjából ugyan ennyire éreztem ismét a jobb kezemet kinyújtva, kicsit a szivacsban.

Kapásból kipattant a szemem, hogy akkor most mi van? és akkor megtudtam, melyik kezem az igazi. De az továbbra sem moccant, a fantom kéz se. Erősen koncentráltam, hogy valahogy, egy helye kerüljön a kettő, a párna alattit (az igazit) és a lelógót (a fantomot). Bizony ellenkező irányba "ugyanazt" a kezet. Na de ahogy sikerült, kapásból úgy mozgott mintha el sem zsibbadt volna, semmi bizsergés, lüktetés, semmi.

Mi volt ez? Részleges is van?



2019. aug. 26. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Én ezt nem is értem
2019. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
volt a jobb kezem a párna alatt totál lezsibbadva, épp csak éreztem. de ugyan ennyire éreztem, hogy a jobb kezem ki van nyújtva. És csak akkor mozdult meg a kezem amikor a fantom kéz egy helyen nem volt az eredetivel (és nagyjából ennyi lenne, a többi rizsa)
2019. aug. 26. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Asztráltested jobb karja álmodban kimozdult a fizikaiból azért volt elzsibbadva és nem tudtad mozgatni.Talán szándékos volt,hogy ráébresszenek,hogy a fizikai test önmagában halott anyag...biztosan ismered az ember 3-as (materiális-érzelmi-szellemi) felosztását..


Ez nem paralízis...

2019. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? De, kik és miért? Meglehet ezt tanulni?

Ismerem a hármast, de eddig mondhatni csak elméleti síkon foglalkoztam vele, ennyire még semmi sem lepett meg.

2019. aug. 26. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg a Fázis cimu videot youtubeon
2019. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!