Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azt hányan tudják hogy a 3....

Azt hányan tudják hogy a 3. szemnek nevezett dolog valójában egy tudatosan elért skizoaffektív zavar?

Figyelt kérdés
Nem hiába lesznek nagyon sokan skizofrének.

2019. szept. 8. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Tobozmirigy, hüllőknél anatómiailag is pontosan azonosíthatóan fényérzékeny..
2019. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, embernél meg nem megtalálható!
2019. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

# 2


Mi nem található meg az embernél szerinted?


A tobozmirigy?

2019. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


Csak te "tudod"! Csak te vagy olyan "okos"!


Hallgatni bölcsebb lett volna. Semmilyen tapasztalatod nincs az ügyben, csak a bazári minőségű pszichológiai olvasmányaid részleteit próbálod összetákolni valami elméletté. De épkézláb mondattá se sikerült.


A kérdésedből kiderül az is, hogy a hozzáférhető információt el se olvastad (pl. wkikipédia szócikke vagy a DSM-5).

2019. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Én nem tudtam.

Szóval velem ne számolj.

Ha kell segíteni, hívd viktort.

2019. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
2019. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

#3 a hüllő :DD

kérdező erre még nem is gondoltam. de ha már tudatos, akkor biztosan sosem lennék egyedül ;)

de ezt honnét szerezted? tudományos cikk, pszichológia, vagy tapasztalat (neked is nyitva van)?

2019. szept. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ember biztosan és ez te vagy. Illetve most már én is, de azt tudni kell, hogy ha el is hiszem, az még nem jelenti azt, hogy ez nem csak egy másik oldalról való megközelítése olyasvalaminek ami nem kézzel fogható...
2019. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Ennyi erővel a futás is egy izomgörcs zavar. Attól, még hogy valami kapcsolódik valami máshoz, nem azobosítható vele, és főleg nem lesz zavar.

Ez egy eléggé örvény alapú dolog. A tudatalattinak valamilyen formákban trippelni kell hogy a csakrái nyíljanak. Ez skizoaktív, igen. Erről még se nem skizofrénia, de még kevésbé zavar. Sokan azért lesznek skizofrének, mert nincs letisztulva a tudás a tudatalattijukban, avagy nem túl pontosan gyakorolnak, de ettől még nem lesz irányíthatatlan formában, ergó nem lesz betegség, és ismétlem sokadjára, nem lesz se zavar, se zavaros.

2019. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!