Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ugye nem én vonzottam be az...

Ugye nem én vonzottam be az exem halálát?

Figyelt kérdés
Szakítás után sokáig nagyon rosszul voltam, kaptam egy tippet, kezeljem úgy, mintha halott lenne. Letiltottam mindenhonnan és messze éltünk egymástól, így könnyű volt azt érezni, hogy meghalt. Jobban is lettem. Este kaptam a hírt, hogy meghalt tényleg. Nem tudok aludni, félek hogy én vonzottam be neki. Ugye lehetetlen?
2019. szept. 10. 04:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Öngyi lett vagy hogy halt meg? Mert ha öngyi lett, akkor tul.képp akár ki is nyírhattad közvetetten.
2019. szept. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Baleset érte és én pont így gondoltam rá
2019. szept. 10. 05:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy ha ez így működne, kb. kihalt volna az emberiség. Akad pár olyan közszereplő, politikus, akiknek egész tömegek kívánják a halálát, és ők se tudják bevonzani.
2019. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
A saját tudatállapotodon kívül másra nem vagy hatással.
2019. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez csak véletlen te nem akartad a halálát ne legyen lelkiismeret fúdolásod
2019. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem miattad halt meg, de ennek ellenére így figyelmeztetett a sors, hogy ilyet nem szabad csinálni, mert a lelkiismereted megterheli.
2019. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem ellened szól, de igen. Te vonzottad be.


Gondold végig.

Minden úgy történt ahogy te elképzelted?

Akkor?


Ez egy rossz tanács szerintem, hogy gondolj az egyre halottkent.

Teljesen mindegy milyen ember volt.


Gondolj rá úgy, hogy már semmi kozotok egymáshoz.

2019. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Exre*
2019. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem te vonzottad be, mert naponta a 7+ milliárd ember kapcsolatában milliók szakíthatnak és gondolhatnak ilyet és hasonlót, viszont ahogy fentebb írták, akkor majd' mindenki meghalna.

Az meg, hogy neked különleges képességed van és ezért történt veled/veletek, pont annyira nem igaz, mint ahogy sok millió ember közül valaki megnyeri a lottót és nem azért mert különleges képessége lenne, hanem mert a nagy számok törvénye alapján valaki szükségszerűen nyer a lottón.


Itt és ez csak szerencsétlen egybeesés, amit magadhoz kötsz, de nem tehetsz róla. Amikor valaki meghal a környezetükben, sokan keresik magukban a hibát. Ez nettó önzés, még ha nem is negatívan cseng elsőre.


Véletlen volt.

2019. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
46%
Gondolom no vagy....azok szakitanak altalaban :D
2019. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!