Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire tanít meg az agykontrol...

Mire tanít meg az agykontrol tanfolyam?

Figyelt kérdés

Akinek nem megy a meditáció olyanoknak ajánlott?

Tapasztalat érdekel nem a reklám ha értitek.


2019. szept. 11. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

arra, hogy bármire képes lehetnél ami neked meg van írva, ha képes lennél felvenni szokásként és rendesen megtanulni és begyakorolni.

de ha szokásfelvétel nélkül tanulod meg akkor nem sokkal több mint a semmi.

2019. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

A meditáció nem olyan dolog, amit csinálni lehet. Tehát nem is "mehet".

Az elme tud valamit csinálni, a meditáció során pedig az elméd fölé emelkedsz, megfigyeled azt.

2019. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
53%-os,miért hajtgatod folyton ugyanezt?
2019. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi nem megy a meditáción? Sokféle meditáció van. Nem mehet minden mindenkinek.
2019. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A gyakorlás rendben persze.

Azért írtam a meditációt mert azt szokom csinálni de érdekel a tanfolyam is. Sylva könyvet is olvastam.

Szóval gyakorlatilag aki használja az mit tapasztal előnye és hátránya ha volna.

2019. szept. 11. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
de most mit csinálsz?
2019. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Elmédet eszköznek tudod használni. Én voltam. A meditáció nekem nem megy, ebből kifolyólag, meg a lustaságomból, az ott tanultakat se alkalmazom, de hiszem, hogy működne, és egyszer neki is látok szorgalmasan gyakorolni, csak mindig elfelejtem, hogy megtegyem azt, amit megtehetek és ne azt nézzem mit, miért nem csinálok.

Agykontroll sikerekben találsz jó sztorikat.

2019. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Ja, a tanfolyam végén van az esettanulmány. Ott többeknek volt sikerük, tehát működik. Egy személy nevéről és életkorából volt, aki az egész környezetét látta. ..a feladat a betegségeit "meglátni". Más érezte magán a dolgokat..volt, aki a "laborjában" lévő segítőitől kapott infot.
2019. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan lépj kapcsolatba asztrális lényekkel. Az első szintű tanfolyam vége felé lesz szó róla...
2019. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!