Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rossz megérzéseim vannak a...

Rossz megérzéseim vannak a családtagjaimmal kapcsolatban, és ez nagyon megijeszt. Mi van, ha be fognak válni?

Figyelt kérdés
Folyton azt érzem, hogy baj fog történni és egyedül maradok, annyira valóságos maga az érzés és annyira “tényként” kezeli az agyam, hogy ijesztő. Küzdök ezek ellen nagyon, pszichológushoz is járok, és gondolat-stop meg minden, de magát az érzést nem tudja megoldani. Rettegek már 4. éve, folyton betegségek és baleset képei villannak be, és konkrétan a sírás kerülget, tegnap is tesóm szülinapját ünnepeltük és pont a tortánál bevillant egy olyan, hogy ez az utolsó ilyen közös ünnep, és alig bírtam tartani magam. Honnan jönnek ezek, van alapjuk? Vagy ez egy az egyben pszichológiai probléma? Köszönöm!
2019. szept. 14. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ezek csak gondolatformák az elmédben. Ha nem figyelsz rájuk, nem is létezik. Minél többet figyelsz rájuk, annál jobban a valóságod részévé válnak. De nem úgy, hogy valósággá válnak, mivel a saját tudati állapotodon kívül másra nem vagy hatással, hanem hogy a félelem megkeseríti az életed.
2019. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Lehet egyik másik,akár mindkettő egyszerre,próbáld feloldani a veszteségtől való félelmet,áss mélyre keresd a gyökerét,hozd a felszínre és vállald be akkor végleg eltűnik magától...nem tudom miaz a gondolatstopp,de rosszul hangzik ha arról szól,hogy tudatosan elnyomod az érzelmeidet..
2019. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet karmikus is,de ne pszichomókushoz járj,kineziológus pár kezeléssel traumatikus gócokat old ki a tudatalattidból és végleg megszabadít a félelmektől...ha sikerült és még megvannak a bevillanó horrorképek még mindig rákereshetsz a pólusváltás/klímakatasztrófa-összeomlás kifejezésekre guglin...pár hónapon belül nem csak te maradsz egyedül,a Bahamákon,Syberiában pl. már tombol a pestis...aztán a föld egyik fele ég míg a másik fele víz alatt van...de ne legyen igazad...
2019. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább arról van szó, hogy tudat alatt már szinte betegesen rettegsz attól, hogy egyedül maradsz, ahogy az írásodból is kitűnik és emiatt folyton kivetítődik ez nálad. Inkább a probléma gyökerét próbáld megkeresni, hogy miért félsz az egyedülléttől? Kapcsolható valami gyerekkori trauma ehhez, vagy csak pszichológiailag úgy érzed, hogy nem tudnál megállni egyedül a lábadon? Ha meg tényleg így történne, akkor se lesz semmi. Tenni ellene úgyse tudsz, szóval miért rettegsz olyantól, amire nincs befolyásod? Akkor elfogadod, hogy ennek így kellett lennie.
2019. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én háromból 3 halált álmodtam meg. Első 1 nappal előtte,második 1 héttel előtte,harmadik másfél hónappal előtte. Első kettő elköszönt álmomban. Harmadik nem köszönt el,de ő is beteg volt,mondjuk akkor még volt esélye túlélni amikor ezt álmodtam. De nem sikerült. Utolsó napján ültem a kórházi ágya mellett,mesterséges kómába volt,beszéltem hozzá simogattam a kezét,a gépek pedig ahányszor megérintettem kiugró értékeket mutattak. Orvos nézte,mondta,hogy lehetetlen,mert olyan mélyen altatják,hogy semmire sem reagálhat. Biztattak,hogy maradjak,csináljam amit csinálok. Pár óra múlva elkellett jönnöm. Délután meghalt szegény
2019. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!