Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem hallucinalok soha?

Miért nem hallucinalok soha?

Figyelt kérdés

Minden nap emlékszem az almaimra. Legtöbb tudatos. Ha alvásparalízisem van én meg soha nem láttam semmi fele rémet, tisztában vagyok vele h most ez van inkább olyankor próbálok kiszallni a testembol (ami csak 1szer sikerült) és ha nem sikerül akkor visszamegyek az álomba.


Én miért nem hallucinalok?



2019. szept. 20. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Gyenge a fű!
2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Hogy örülhess!!


Én se hallucináltam soha, és egyáltalán nem hiányzott az elmúlt 50 évemben :)))

Egyszer éreztem magam testen kívül, de az szörnyű volt egy szörnyű szituációban.

2019. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Az mit jelent, hogy kiszállsz a testedből? :D
2019. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én sem szoktam. Pedig tök érdekes lenne, ha mozogna a fal és kezek mutogatnának rám. Meg búgna minden.
2019. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Az elméd nem tudja hogyan kezdjen neki és hogy hogy kell.

Amikor rém van, meg terror, az általában külaő entitás, nem alvásparalízis.

2019. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem jól használod a hallucináció szót.
2019. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kevered a dolgokat nagyon. Az a személy, aki lát valamit, ilyen állapotban, az lehet egy belső félelemből származó, tudatilag kivetített kép. Vagy egy tényleges külső entitás, aki ilyen módon, az asztrál szinten, érzékel, meglát.

Ha te nálad ilyen nem áll fenn, akkor nálad nem állnak fenn az említett helyzetek.

Ugye milyen pofon egyszerű? Ugye, hogy ugye? Na, ugye!


De ha hallucinálni szeretnél, ne igyál vizet és attól, majd fogsz. Ha nem is a kiszáradás az egyetlen módja, akkor valahonnan szerezz valamilyen agyra ható élősködőt. Attól majd fogsz szépet és jót hallucinálni, akár alvás közben.

Igaz, a tény, vannak külső és belső tényezők, mind fizikai, mind nem fizikai szinten. De miért szeretnél valami olyat látni, amit csak a tudatod láttat veled? Nem értem. Ha nálad nincs ilyen, azt jelenti, egészséges vagy, nem csak testi, de szellemi értelemben is.

2019. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aludj 2 napig ne felj utana ebren is hallucinalni fogsz
2019. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!