Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért kelek fel gyakran éjjel...

Miért kelek fel gyakran éjjel 2-3 körül?

Figyelt kérdés
Fel szoktam kelni, még akkor is ha nem is rossz álmom van. Ritkán van az, hogy nem kelek fel..

2019. szept. 30. 15:56
 1/9 anonim válasza:
Lehet, hogy sokat stresszelsz valamin.
2019. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hallottál már az ördög órájáról? Ilyenkor szoktak megjelenni paranormális jelenségek.
2019. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alvás közben nem vagyunk a testünkben ugye..Ekkor éri el mindenki az alsó asztrált,ami a démoni és egyéb parazitikus lények lakhelye,akinek komolyabb érzelmi gondja,traumája van,nappali tevékenységek során felhalmozódnak ezek a félelmek az pszichikus támadást kap,ennyi..
2019. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. ezzel mit akartál mondani..?
2019. szept. 30. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Prostamol uno. Ez sajnos a korral jár.
2019. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Húú, erről hallottam, de nem emlékszem, valami biológiai folyamat, végződik vagy indul el, semmi para.

elvégzed az elvégeznivalót, vagy iszol, én többnyire szomjas szoktam lenni (ha alszom és felkelek).

2019. okt. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso, gondolom a kínai szervórára gondoltál? Földsugárzás is lehet oka, van, amelyik ebben az időpontban aktiválódik.
2019. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen, arról hallhattam.
2019. okt. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert tele a hólyagod. Ne igyál lefekvés előtt!
2019. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!