Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mikor rájövök hogy álmodom...

Mikor rájövök hogy álmodom akkor mindig felkelek és van egy alvásparalízisem. Ennek van valami oka vagy lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
Eddig 3x éltem át alvásparalízist és ebből 2x úgy hogy mikor rájöttem hogy álmodom akkor nem tudtam semmit sem írányítani, leblokkoltam és felkelve ugyan úgy le voltam bénulva. Az alvásparalíziseknél nem szoktam kinyitni a szemem, mert nem hiányzik hogy egy buzdémon a pofámba nézzen, de úgy érzem hogy minden alkalommal csak durvúl pl a legutóbb az volt hogy mint ha valaki az ujját hozzáérintené az arcomhoz és most félig kinyitottam az egyik szemem és láttam is valami feketeséget ennek lehet valami oka (hogy pl gyenge még a mentális "erőm" ehez <de rosszúl hangzikxd>)?

2019. okt. 21. 11:26
 1/2 anonim válasza:

Ez teljesen normális...illetve; Igaz, egy alvási rendellenességről beszélünk, azonban ez elalvás előtt és után is egyaránt felléphet, ígyhát yep. Mondhatni,rendben vagy :D. Az én esetemben mind a két végletre volt már példa. :)


Saját tapasztalataimból beszélve, én csak idegtépő (félelmetesnek kicsit sem mondható, sőt) zajokat hallok, látni azonban semmit sem látok. Ritkán fordul elő, ha mégis, de ilyenkor sírva fakadok, hogy mennyire nem kreatív az elmém. Így nem tudom, mennyire maradok hiteles ezzal az egy-két tanáccsal;

Segít, ha realizálva a helyzetet tudatosítod magadban, hogy minden, amit érzel es látol mindössze az agyad kreálmánya. Próbáld meggyőzni magadat, hogy nem félsz, és te irányítasz. Nekem ez sokat segített. Nehéz kikerülni ebből az állapotból szabad akaratodból. A módjára még én sem jöttem rá, noha minden este át élem. A megszokás befolyásolja az élmény intenzív voltát. Minél többször fordul elő, annál jobban viseli az embert. De meglehet, pusztán én is csak ennek a "mentális erőnek" vagyok hiányában :D

2019. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szarul raktam fel a kérdést, nincs baj az alvásparalízisem leküzdésével , mert azt szerencsére tudom kezelni. Nem álmodtam még tudatosan pedig 2x is rájöttem hogy álmodom és mind a 2x leblokkoltam az álmomban és egy alvásparalízisben találtam magam és hogy ennek lehet e oka hogy miért nem tudok (még) tudatosan álmodni. Ezt akartam megkérdezni, csak közben elkalandoztam és mást írtamxd
2019. okt. 21. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!