Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll tanfolyam...

Az agykontroll tanfolyam elvégzése segíthet kijönni a depresszióból?

Figyelt kérdés

Mostanában csak negatív gondolataim vannak, úgy érzem, nem vagyok önmagam, nincs kedvem semmit se csinálni, senkivel se találkozni, sokat sírok is, általában az a napi programom, hogy munka után hazajövök és fekszem az ágyban.


Érdekel az egész agykontroll, a vonzás törvénye, a pozitív gondolkodás, ezért gondoltam arra, hátha ez segíthet végre erőt adni, kijönni ebből a sz.arból.


Mit gondoltok?


2019. okt. 27. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de először olvasd el a könyvet.

Aztán töltsd le a meditaciot.

Csináld,mindennap.


Hallgasd meg a Kérd és megadatik C könyvet.


És ha kell,menj el a tanfolyamra.

2019. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2019. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is gondolkodom rajta, mert nekem is kellene valami segítség😕
2019. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Az agykontroll tévhit. Veszélyes! Egy kicsit nézz utána! Biztos lesz aki lepontoz, de mindenkit óvva intek az ilyen fajta dolgoktól!
2019. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután Domján László nem kerülte el a Parkinson-kórt, ezért erősen kételkedni kezdtem az agykontrolban.
2019. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elvégeztem, ugyanúgy a depresszió miatt. Saját, személyre szabott meditációkat csináltam alfa hanggal, az összes agykontroll technikát használtam amilyen kreatívan csak tudtam. Nekem a kiváltó okot nem sikerült megszüntetni vele... Vannak dolgok amik felett nincs hatalmunk. De ha hiszel benne, akkor végül a hited fogja előidézni a javulást.
2019. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!