Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Érdemes felhívnom ezt az embert?

Érdemes felhívnom ezt az embert?

Figyelt kérdés

Egy lámpavasra ragasztott egyszerű kis plakátra lettem figyelmes ma a Blahán, amin csak egy fotelben ülve mosolygó, amulettes nyakláncot viselő, középkorú, kopasz férfi látható, alatta ezzel a felirattal, hogy "gondjaid vannak az életben? kövess engem, és elvezetlek a legmagasabb csúcsokra!", a kép legalján pedig a telefonszáma szerepelt, semmi egyéb.


Mostanság tényleg rosszul érzem magam, de a pszichológusokban nem bízom, így szeretnék kipróbálni valami alternatív terápiát.


Mennyire komolyan vehetö egy ilyen hirdetés? Esetleg van valaki köztetek, aki már járt nála? Ha igen, mik a tapasztalataitok? 37/N



2019. nov. 16. 16:51
 1/10 anonim válasza:
91%
Ha túl sok fölösleges pénzed van, akkor ő lesz a te embered.
2019. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Inkább engem kövess, én még magasabb csúcsokra vezetlek el. Elküldöm a számlaszámomat ahova utalhatod a fölös pénzedet.
2019. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Fú, hát itt nemcsak a pénzed elvesztésének a veszélye áll fenn. Valószínűleg egy szektavezér, aki a hozzád hasonló, negatív lelkiállapotban levőkre utazik.

Sajnos tudom miről beszélek, régebben egy férfi belerántott olyan dolgokba, amikbe ép ésszel nem akartam volna belemenni, mindenféle spirituális mázzal leöntött zagyvasággal, és mindezt csak azért, mert nagyon rossz passzban voltam, és szükségem volt valamilyen iránymutatásra. Bár én nem egy hirdetés útján találtam meg....

Szerintem maradj csak a pszichológusoknál, az legalább egy elismert gyógyítási mód, vagy ha nem olyan súlyos a helyzet, keress egy coachot vagy életmód tanácsadót.

2019. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Atyavilág! Eszedbe ne jusson! Mi az, hogy nem bízol a diplomás, tapasztalt pszichológusokban? Hány pszichológushoz jártál már? Inkább bízol egy akárkiben, akiről semmit nem tudsz, csak lámpavasra ragasztott A 4-es lapon szépen mosolyog a fotelben az amulettjével, mert pénzt akar bezsebelni, esetleg hiszékeny nőket szexuális együttlétre bírni? Hogy nevezheted ezt terápiának?! Mellesleg mi a bajod?
2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Én kétszer olyan jól csinálok semmit a pénzedért mint bárki más aki eddig ajánlkozott. Küldöm a számlaszámom!

(ne legyél már balek. Az orvosnak nem hiszel az aktuális aluljárós "átbaszósbácsi" meg egyből felkelti az érdeklődésed? Istenem az égben...)

2019. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez az ember vagy egy szélhámos strici vagy egy szélhámos strici.
2019. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tipikus szélhámos


Kinek ne lenne gondja az életben?


Tipikus csali...

2019. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem megerőszakol vagy bedrogoz. Az ilyennek ez a csúcs.
2019. nov. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csúcsra jutatt= meg*ug
2019. nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!