Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek is hülyeség a...

Szerintetek is hülyeség a vonzás törvénye és A titok?

Figyelt kérdés

Sohasem vonzottam be azt, hogy rúgjanak ki a munkahelyemről, sosem gondoltam rá.

Sohasem vonzottam be azt, hogy minimális szerencsém sem legyen, sem a nők terén, sem anyagiak terén, sem emberi kapcsolatokban.

Vicces hangzik, de én is próbáltam azt, hogy arra összpontosítok, amit, amiket szeretnék, de még is mindig az ellenkezője valósult meg.

Tényleg semmiben sincs szerencsém.


2020. jan. 19. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tudat alatt aggódtál, hogy rosszul alakulnak ezek a dolgok, így pont a negatív energia vetült ki.
2020. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több dolog is igen csak bejött, az a benyomásom alapból rosszul állsz hozzá.

A vonzás törvénye működhet, de nem határozza meg kizárólagosan az életed.

Nem csak az történhet meg amit be akarsz vonzani.


Egyébként az a benyomásom, hogy alapból tolod magad előtt ezt a lúzer énképet, csak te tudod miért.


Ha engem rúgnának ki, valószínű arra gondolnék azt üzeni az élet, ideje valami mással foglalkoznom. De hogy nem arra gondolnék, lúzer vagyok az tuti biztos.

Ez a “nincs szerencsèm” a nők terén is olyan tipik duma már ne haragudj.

Én azt veszem észre, akik így panaszkodni szoktak, azok kicsit rendre jobb nőket akarnak megkapni mint amilyen a valósàgban lehetne.

Talán épp azért, hogy ellensúlyozzák a saját alacsony önértékelésüket, becéloznak valaki olyat, aki a szemükben picit trófea, aztán mikor koppanás van akkor újfennt sírás.


Èn sem voltam sosem egy jó parti, első kapcsolatom egy lelkileg igen csak problémás emberrel volt, mert neki elég voltam. Nagyon nehéz időszak volt, de rengeteget tanultam belőle, abból lett egy második, egy harmadik, és végül egy negyedik kapcsolatom. A végére annyira kikupálódtam, testileg lelkileg, hogy egy nagyságrendekkel jobb párom lett, mint akire valaha is számíthattam, sőt most először tapasztalom egy éve, hogy rendre kikezdenek velem a nők.


Én nem azt mondom, hogy úgy kell csajozni, ahogy én tettem, de az én sztorim egy világos példa arra, hogy egy szar pozícióból is lehet előre lépni, csak törekedni kell.

2020. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

A vonzás törvénye egy tény, ahogy az Univerzum működik. Az más kérdés, hogy teljesen félre van értelmezve az egós elme által, és te azzal a félreértelmezéssel azonosítod.


Valójában az is a Vonzás törvényének köszönhető, amit ebben a pillanatban tapasztalsz. Az egész életedet az irányítja. De nem is muszáj vonzás törvényének hívnod. Hívhatod akár életnek is. De nem kell bárhogy is hívnod.


Az is a vonzás törvénye, hogy feltetted ezt a kérdést.

2020. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvényét valójában nem lehet használni, mivel az már eleve az Univerzum alappillére anélkül, hogy egyáltalán szavakba foglalnád vagy megpróbálnád használni.

Önmagadat tudod megváltoztatni, majd ennek okán a valóságod teremtése is megváltozik. Vagyis más dolgokat fogsz tapasztalni.

2020. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak:


A munkahelyemről való kirúgás oka az volt, hogy valakit ki kellett mindenképpen rúgni és pont én voltam az áldozat.

Holott nemrég előtte kaptam fizetés emelést, magasabb poziciót, több munkát.

Elismerték a munkámat, nem voltam lúzer.

Volt egy rossz dolog az életemben, családi, lelki problémák, ezáltal nem tudtam egy adott nap bemenni dolgozni, mikor pont változások voltak.

Természetesen mindezt úgy adták elő nekem, hogy megértik, megyek ha tudok.

Aztán kirúgtak mert "cserben hagytam" a céget. De más emberek, akik a napi 8 órából kettőt nem dolgoztak le, vállalhatatlanul beszéltek az emberekkel, azok 30 éve rendben vannak ott.

Ezt érdemeltem több év becsületes meló után, egy betegség, rossz állapot miatt.

Holott nem hónapokra dőltem ki, maximum két hét kellett, hogy olyan állapotba kerüljek, hogy képes legyek dolgozni.


A nők ... sohasem próbálkoztam "topmodell" csajokat felszedni. Egy átlagos 30-as éveiben járó pasi vagyok, semmi extrával. Nincsenek millióim, anyuci-apuci nem tolt mindent alám, nincs luxus autóm, sőt még jogosítványom m sincs. Nincs saját lakásom még, nem keresek milliókat havonta, nincsenek milliók a számlámon, amit a szüleim tettek be nekem rá, hogy elkezdjem az életemet építeni ...stb

Tehát nincs meg a "tuti" amibe a nők szeretnek beleülni.

Bárkivel ismerkedtem meg, akár megnéztem sok társkeresős oldal adalatpaját a neten, olyan elvárásokat támasztanak alá egy férfival kapcsolatban, hogy szerintem ők maguk sem hiszik el.

Legyél sportos, kigyúrt ... de ő egész alakos képet nem mer feltenni magáról, mert 120 kiló .. de én éljek egégszégesen, ne igyak, ne dohányozzak, ne vegyek levegőt sem, meg sportos legyek...

Legyen saját lakásom, minimum egyetemi, főiskolai végzettséggel rendelkezzek, mert abban mérik az embert, hogy hány iskolát tud elvégezni..

Az mind rendben van, hogy ők eljárnak a fiú barátaikkal bulizni, stb, de ha én már egy nővel szóba merek állni, vagy csak ránézek az utcán, ez milyen dolog, hogy én más nőket nézegetek, vagy egy régi csaj barátommal szóba merek állni.


A velem egykorú kollegáimnak is mind azoknak van már komoly élettársa, felesége, akik még kb 10-15 évvel ezelőtt ismerkedtek meg és együtt maradtak.

És? Nem a tutit kereste a csaj. Együtt vettek fel kölcsönt, együtt gyüjtötték össze a pénzt a házra, együtt építettek fel az életüket. Nem azt várta a nő, hogy készen kapja a "csomagot"

Akkor még nem volt ennyire elkorcsosulva a világ, hogy csak a külső, a magamutogatás, meg várjuk a szőke herceget fehér lovon... aztán sírunk, ha nincs barátunk, 25 évesen meg két gyerekkel, aki két különböző apától van persze, azt sem tudni ki az apa, keresi a potenciális pasijelöltet a nő, aki a gyerekeit eltartja, finanszírozza az tanszereket, az iskoláját ....stb. A csaj meg mellette eljár szintén más pasikhoz, mert igazából nem szereti akivel együtt él, de a pénze jó.

Konkrétan az egyik legrégebbi barátommal történt meg ez a sztori.

Úgy bukott le a csaj, hogy a csajszi bánatára pont egy társasházban lakott az egyik kollegájával, miután a srác munkahelyet váltott.

Szép kis világ...

2020. jan. 19. 11:56
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Eleve minden hülyeség, amit az ezosok kitalálnak. Ez az alap igazság.

Ha ilyesmikben akarsz hinni, akkor soha nem fogsz boldog életet élni.

2020. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok nagyon leegyszerűsítő lenni, de túl hosszú lenne mindenre kitérni, szóval alapvetően azt kell mondjam, rossz a hozzáállásod.


Még akkor is ha van igazság abban amit írsz.


Nagyon szar a világlátásod, te "ezt a mozit nézed" és ezt is kapod vissza.


Alapvetően amúgy nem azt mondtam, hogy lúzer lennél, csakhogy valamiért az jön le, te így látod magad, ezt is fedezed fel és éled meg a történésekben.


Csajok tekintetében pontosan azt mondtad vissza amit gondoltam a helyzetről.


Elmondom hol a hiba. Rengeteg sérül egóju, önsorsrontó pali van, akinek kicsi az önbecsülése, egyébként részben ezek miatt részben ezek hatására sikertelen is az életben. És persze az egót meg kell nyugtatni, és mégis csak belőnek maguknak egy olyan csajt aki ezt kiszolgálja. Hiszen, wow, csak meglett, persze sok esetben ez irreális kapcsolatokhoz vezet, amik idővel buknak, ezek nem valódi kapcsolatok.

Azt gondolom, hogy amíg egy férfi trófeát keres magának, akár akaratlanul is, addig trófeát is fog kapni, de a trófea vándorol, mert ez a természete. Leírtad persze, hogy nem topmodellt keresel, de azért legyél magaddal őszinte, valójában mennyire is vagy mértéktartó ezen a téren.

Nem tudom a tutit, de azt igen, hogy én mindegyik kapcsolatom a neten szedtem össze, kezdetben arctalanul, nem párkereső oldalakon, szimpátia alapján. Én minden esetben egy embert találtam először akivel egy hullámhosszon voltunk és csak utána lett képcsere majd kapcsolat.

Igazából ha megtalálod azt akivel jó, nagy valószínűséggel, a külseje is bejön majd.

Semmi bajom a párkeresős oldalakkal, de biztos nem ott kezdeném a helyedben, elvetélt ötlet. Ugyanis oda már sokszor, azok az emberek rakják magukat, akik már dolgoztak magukon valamennyit, gondolnak magukról valamit, komolyabb elvárásaik vannak, meg konkrét céljaik. Egy bizonyos réteg képviselteti magát ott, akiknek eleve nehéz a kedvére tenni. Sok közöttük a törtető, akik maguk is trófeára vadásznak.


Ellenben van egy csomó ember, aki soha nem rakja fel magá oda, mert nem gondol magáról annyit, mert félénk, mert a munkája miatt nem ér rá, vagy hülyeségnek találja és a többi, ezeket az embereket kell megtalálni.

Sőt az a jó, hogy ha velük ismerkedsz, akármi kapcsán, legyen az egy hobbi vagy érdeklődési kör, nem biztos hogy az lesz az első gondolatuk, hogy most akarnak-e tőled kapcsolatot vagy sem, van időd bizonyítani. És ellensúlyozni azokat a dolgokat, amik miatt amúgy kevésbé tűnsz elsőre jó pasinak.


A munkád kapcsán is felmerülnek bennem kérdések, meg az életed kapcsán is.

Te azt az életet éled amit akarsz?

Azt a munkát végezted amit akarsz?


Mert ha megtalálnád azt, amit igazán szeretnél, abban jobban ki tudnál teljesedni. Egy olyan ember, aki azt csinálja amit szeret és ebben sikeres is, eleve tele van önbizalommal, jó a kisugárzása és szimpibb párkapcsolatra is. De persze nem a munka a lényeg, ha nincsennek céljaid, akkor csak úgy véletlenszerűen fognak veled dolgok történni. Az meg nem vezet sehová, és akkor ismét ott vagy, hogy te vagy a szegény ember, akit elsodort az élet.

2020. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
A könyv elolvasva, igyekeztem használni, de nem jött be.
2020. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy hülyeség.
2020. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint mindenkinek van egy puffertartálya, vagy hitelkerete vagy nevezzük aminek akarjuk...


Ha az betelt akkor nincs több kívánság, nincs több kitérő, nincs több menekülés. Saját magad elől nem futhatsz el, márpedig a karmád is belőled van!

2020. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!