Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha eltudom képzelni milyen...

Ha eltudom képzelni milyen férfit szeretnék meg is kaphatom? (Nem elszállt vágyak)

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Meg. Csak nem biztos, hogy boldog leszel vele.

Én megkaptam, nagyon boldogtalan kapcsolat lett.

Úgyhogy én inkább a sorsra bíznám a helyedben.

2020. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azta.

Mi volt a "vágyad" hátul ütője? Jobban belegondolok ez velem is előfordulhat.

2020. febr. 7. 18:31
 3/18 anonim válasza:
17%
Ébredj fel ez a valóság..elsőnek nézzél tükörbe es ha felfogtad mit látsz utánna kepzelődhetsz de csak hozzádvalót ! Az a baj sok nő képzelődik aztán csodalkozik ha pofára esik mert igény az van mert beképzelt az összes de nekik a lyukas cicanadrágjukon meg a krt lab közti nyilason kivül nemtudnak semmit felmutatni de képzelődni azt tudnak😆😂🤣
2020. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
#3 Egy sudribunkó vagy. Te mint tudsz felmutatni a f.aszodon kívül? Mert észt nem, azt látom, modort se. Nőd van?
2020. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
#2 A vágyam hátulütője? Az, hogy az ész, jómodor, jó külső mögött baromi erőszakos volt. Ezt nem "kívántam bele", hogy "ne legyen erőszakos". Nyilván, mert nem gondoltam rá. Se apám, se a két fiútestvérem nem erőszakos. Most már egy kilométerről kiszúrom az agressziót.
2020. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
9%
Nem a nő adja az értéket... nemvagyok bunkó ezek a tények. Sok ember nincs tisztába a dolgokkal. Éretlenek és valótlan elvárásokkal rendelkező nők vannak.az élet nem egy mesekönyv hogy minden amit elvarunk azt megkapjuk ha meg nem akkor mindenki hibás.fejben kellene rendbe tenni a dolgokat és reálisan gondolkodni nem pedig álmodozni.és ez a baj hogy királylányok születnek és kiralyfikat várnak fehér lovon.és az átlag ember nemis ember mert az átlag nő is kiralynő.
2020. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

"Éretlenek és valótlan elvárásokkal rendelkező nők vannak."

És pont ugyanannyi férfi is.

Fiúk között nőttem fel, az ő haverjaikkal.

Mindig volt párom, szívesen jöttem össze a haverjaikkal grillezni, beszélgetni...

Azt hiszem elég sok férfinyavalygást meghallgattam hosszú nyári estéken, hogy tudjam, a férfiak se különbek egy bolhafa.sznyit sem.

Tudom, mit beszélek, hidd el!

Ééés a legnagyobb igényű két csávó (akik tök jó nőkre mondták, hogy "Szódával elmegy!") van most két olyan nyafogó bányarémmel, hogy...hogy megérdemlik!

2020. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
43%
Romlott világot élünk maradjunk annyiba hogy úgy oda vissza problémák vannak. De ez mind azért van mert nemlett megtanitva mi az az érték, azert mennyit kell dolgozni és küzdeni is kell azért ha valamit akarok ,és legyen tisztelet alázat és megbecsülés az életben emberek felé és dolgokkal szembe.a másik meg hogy sokan szeretnének más tolávval ékeskedni úgy hogy azért nemtettek semmit.Le kell tenni az asztalra valamit aztán lehetnek elvárások.
2020. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8 Na, ezzel tökéletesen egyetértek. +1
2020. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem tutkó nem, nem működik ez így.
2020. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!