Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kontrollálhatjuk az agyunkat...

Kontrollálhatjuk az agyunkat egy olyan szintig, amit még eddig nem tudtunk megtenni?

Figyelt kérdés
Képesek lehetünk egyszer az akaraterőnkkel meggyógyítani magunkat? Mi lehet az a maximum, amit képesek vagyunk véghez vinni? Hány ezer ismeretlen dolog van, amit még nem tudunk a saját agyunkról?

2020. febr. 8. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kigyógyítottam magamat egy súlyosan depressziós, súlyosan szorongós, öngyilkos állapotból, amiben kb 10 évet töltöttem. Nem az agyammal, mert az agy csak egy eszköz, amin keresztül a valódi lényed kifejezi önmagát, hanem tudatossággal, a tudattalan hiteim feltárása által, az érzelmi fájdalmaim feloldása által.

Végső soron csak akaraterőre volt szükségem, hogy ne azonosuljak az érzelmeimmel, amelyek oly sok éven át kínoztak. Szóval igen. De az akaraterőnek nem sok köze van az agyhoz.

2020. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked kedves válaszoló! Tiszelendő, és csodálandó amit véghezvittél. Köszi a választ... csak így tovább :)
2020. febr. 8. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akaraterőnkkel minden olyan betegséget tudunk gyógyítani, amit akaraterőnk hiánya okoz.
2020. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Ezt jól megfogalmaztad. Ilyen intelligens és nem másoktól átvett hozzászólást talán még soha nem is olvastam ezen az oldalon.

2020. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!