Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kérjem az univerzumtól,...

Hogyan kérjem az univerzumtól, hogyan vonzzam be a lehetőséget egy újabb találkozásra? Lehetséges? Több lent

Figyelt kérdés

Egy üzletben volt egy srác.

Egyszerűen éreztem vele kapcsolatba valamit, miatta mentem egyáltalán be, mert kintről megláttam. Nem is egy jó pasi, szóval nem ezért. Szerintem a tulaj rokona lehetett.


Mit tegyek, hogyan erősítsem gondolatokkal, hogy újra ott legyen amikor megyek?


2020. febr. 16. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha,hát az erőnek van jobb dolga is az egyoldalú szerelmesek terelgetésénél.
2020. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Privátba küldöm a bankszámlaszámot amire a pénzt kell átutalni ahhoz, hogy az univerzum meghallgasson.
2020. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
:DDDDDDDD
2020. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Agykontroll? Az is ehhez a New Ages baromsághoz tartozik?? Mi a fenének kellett kitalálni egy új vallást?

Inkább imádkozz rendesen. Az emberek többsége abban sem hisz, de azt legalább nem most találták ki. A new agest, A titkot erősen gyaníthatóan azért találták ki, hogy lehúzzák a hiszékeny embereket.

2020. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
16%
A kapcsolat az folyamatosan fenn áll, szóval nem kell kérni és imádkozni sem, elég ha magadban megfogalmazódik a vágy... Csak élj a lehetőséggel mikor az megvalósul, vagy ha úgy érzed valami közelebb vihet a vágyaidhoz, akkor cselekedj aszerint.
2020. febr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg az univerzumnot, hogy sűrűbben menj te magad arra és előbb-utóbb talán.

Viszont előtte kérdezd meg magadtól miért fogott meg a srác, mi fogott meg benne, mit remélnél a viszontlátástól.

2020. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Univerzumot bárhogy kérheted, csak szépen kérjed!

Viszont vedd figyelembe, hogy az Univerzumnak sok és sokkal nagyobb problémákat kell megoldania, mint az, hogy a megismerni kívánt srác akkor és ott legyen, ahol te akarod!

.

Erre a rómaiaknak volt közmondásuk:

Aquila non captat muscas!

Magyarul: a sas nem fogdos legyeket!

2020. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@dubitus


Értem én hogy nehéz dolog megfékezni az éhezést, betegségeket, háborút, értelmetlen gyerekhalált, ahhoz képest szerintem pitiáner az én kérésem, hogy az univerzum várjon utána pár száz millió forintot, de hát erre sem képes. Elég impotens egy balfäsz univerzum ez...

2020. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!