Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet pénzhez...

Agykontrollal lehet pénzhez jutni, mondjuk szerencsejátékokon? Hogy kell ezt csinálni? Komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az összes agykontrollos milliomos.
2020. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Sehogy se tudsz pénz bevonzani. Az egyetlen, amire képes vagy, hogy rendbe hozod a tudati állapotod, aminek következtében tökéletesen jól fogod érezni magad pénz, anyagi javak nélkül is. Na, és ekkor, amikor tökéletesen gazdagnak érzed magad anélkül, hogy bármit is birtokolnál, ekkor kapcsolódik be a Vonzás törvénye, és az Univerzum úgymond elkezd támogatni. A Vonzás törvénye nem úgy működik, hogy ha valamire sokat gondolsz, azt bevonzod, hanem hogy ha tökéletesen gazdagnak érzed magad, akkor azzá is válsz, mivel a hasonló a hasonlót vonzza. Jézus is megmondta: A szegények még szegényebbek lesznek, a gazdagok még gazdagabbak. Nem a tényleges szegényekre és gazdagokra gondolt, hanem azokra, akik szegénynek és gazdagnak érzik magukat.
2020. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Az agykontroll sajnos semmilyen tudomanyos teszten nem ment at, ugy humbug az egesz ahogy van. Meg a meditalos/koncentralos resze csak-csak jo lehet valamire (bar ezt sem igazolja semmi, ha mukodne nyilvan mindenki ezt hasznalna tanulasra, koncentraciora), de a tavgyogyitas meg egyeb testenkivuli elmenyek abszolut a sci-fi kategoriajaba esnek.
2020. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha komoly válaszokat vársz, akkor már eleve rossz helyen vagy. Itt csak szkeptikusok és trollok szoktak válaszolni.
2020. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
#4 szkeptikus alatt ugye azt erted, aki nem hit es a vagyai alapjan akarja megerteni a vilagot?
2020. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már megírtam, hogy lehet. Keresd vissza.

Sokáig nyertem. Nem is keveset.

2020. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerencsejátékon agykontroll segítségével csak egyféleképp tudsz pénzhez jutni.

Igaz, kicsit hosszadalmas, nem szakad a nyakadba "csak úgy".

.

Agykontrollos technikával erősen koncentrálsz arra, hogy szerencsejáték segítségével akarsz pénzhez jutni.

Koncentrációd tárgya legyen az, hogy tudván a szerencse kiszámíthatatlan és nem befolyásolható, ezért a feltenni szándékozó osszeget tartalékolod. Így pénzhetsz jutsz a szerencsejáték segítségével!

2020. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Amúgy szerencse nem létezik, és valóban lehet a vonzás törvényével szerencsejátékon nyerni, de nem úgy, ahogy sokan gondolják. Nem úgy, hogy sokat koncentrálsz magára a nyereményre, és akkor bevonzod, hanem úgy, ahogy fentebb leírtam. Ha tökéletesen gazdagnak és szerencsésnek érzed magad, akkor azzá is válsz. Akár szerencsejáték által.

Amúgy az Univerzumba be van építve egy olyan mechanizmus, hogy valaki minél jobban a tudatosságot szolgálja, mondjuk spirituális tanítóként, annál jobban segíti őt az Univerzum. Echart Tolle is mesélte, hogy az első könyvének kiadási költségeit lottón nyerte meg. 1000 dollárt nyert, amikor elfogyott minden pénze. Az Univerzum támogatta.

Ez igaz arra is, hogy minél jobban átadod magad a sorsnak, tehát minél jobban átadod az Univerzumnak, annál kevesebbet kell tenned, hogy megoldódjanak a problémáid. Végül semmit se kell tenned, mert minden problémád magától meg fog oldódni. Én már lassan 2 éve nem csinálok semmit, nem dolgozok, nem törődök semmivel, és az Univerzum mindent megold helyettem. Eddig mindig volt mit ennem, volt hol aludnom, még költőpénzem is volt. Nagy bátorság kell megtenni ezt a lépést, de aztán rájön az ember, hogy élete legjobb döntése volt.

2020. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiegészítem előző kommentemet:

agykontrollal szerencsejátékon nem tudsz pénzhez jutni, ám ha tanítani kezded, sokan fognak neked önként és örömmel fizetni.

2020. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!