Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez milyen állapot lehet?

Ez milyen állapot lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokszor sikerült az, hogy lefekszem az ágyra hanyattfekve, így nem igazán tudok elaludni, de nagoyn mélyre megyek, nem is alszom,d e ébren sem vagyok, kicsit nem vagyok ura a gondolataimnak, kavarognak összevissza, de sokkal csendesebbek mint régen. Mi lehet ez a se nem alvás se nem álmodás?
2020. márc. 3. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, gondolom reggel meg kialvatlan vagy és fáradt. Lehet, hogy el kellene menned egy alváslaborba, nekem segített.
2020. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki se tud ura lenni a gondolatainak. Őrültség ezzel próbálkozni. A gondolatokat egyszerűen hagyni kell létezni anélkül, hogy azonosulnál velük vagy ellenállnál nekik. Amikor megpróbálod uralni a gondolataidat, akkor ezzel ellenállást hozol létre.
2020. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álom közeli állapot, de még nem lépted át a határát. Abban a pillanatban ahogy átlépted máris nem fogod tudni kontrollálni. Ne játssz az agyaddal, nem fogsz tudni rendesen aludni.
2020. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mély alfa állapot ami az alvás és az ébrenlét határa
2020. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!