Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az történjen, ami mindenki...

Az történjen, ami mindenki számára a legjobb. Mi van, ha valaki direkt rosszat akar nekem és ő attól boldog, ha nekem nem sikerül valami?

Figyelt kérdés

Azt tanultam a tanfolyamon, hogy úgy kell programozni, hogy az, amit elérünk, mindenki számára a legjobb legyen. Tehát, ha valaki utál, akkor már nem sikerülhet, mert neki nem jó, ami nekem jó?


Például szeretnék egy boldog párkapcsolatot. Agykontrollal beprogramozom, hogy megismerjem az ideális társamat. Na de ha nekem van egy exem, aki még nincs túl rajtam, vagy egy srác, aki szerelmes belém, de én nem viszonzom, nekik az baromira nem jó, ha én boldog vagyok mással. Esetleg az ideális társamnak van egy ilyen exe. Vagy csak szimplán gyűlöl engem valaki és nem akarja, hogy én boldog legyek.


Kell ettől félnem?


2020. ápr. 1. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Más életében nem teremthetsz. Se te, sem ők. Ha viszont agyalsz ezeken, az befolyásolhat téged. Téged, nem őket!
2020. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Félned semmitől sem kell, mivel a félelem egy teljesen értelmetlen dolog. Jelenleg épp fájdalmat teremtesz magadnak azáltal, hogy félsz.
2020. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!