Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik szeretnék az ideális...

Akik szeretnék az ideális társat megtalálni agykontrollal/vonzás törvényével, azok közben aktívan keresnek társat, vagy csak élik az életüket és majd úgyis jön az igazi?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok is írhatnak, csak azoknak a hülye válaszait jelenteni fogom. Hülye válasz = sértés, trollkodás, "nem létezik vonzás törvénye blablabla".
2020. ápr. 26. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Öt évvel ezelőtt apróra részletesen leírtam, milyen és milyen tulajdonságú párt szeretnék, majd utána nem foglalkoztam ezzel. Véletlen folytán jött az életembe pontosan olyan,akit leírtam, csak annyi volt a "gond" hogy jóval fiatalabb volt,mint szerettem volna.

Ennek ellenére csodás három évet töltöttem vele, és ha nem jön egy harmadik, aki ezt szétrombolta, ma is tartana.

De így két éve magam vagyok.És éppen ma írtam le ismét,kit szeretnék,milyen tulajdonságokkal.Várok...:)


Agykontrollal nem foglalkoztam,de a vonzással igen, hiszem és tudom,hogy gondolattal bizony teremteni lehet.

2020. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Mi az, hogy ideális társ? Körvonalazd, kérlek.
2020. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az, akivel összeillek, szeretjük egymást, ugyanazok a terveink, le tudunk élni egymással egy életet. Az meg mindenkinek más, ki mit vár el egy kapcsolatban. Nekem például elengedhetetlen, hogy családcentrikus legyen és a jövőben feleségül vegyek, gyerekeink legyenek. De aki nem akar gyereket, annak pont egy olyan való, aki szintén nem akar.
2020. ápr. 26. 17:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Vegyen*
2020. ápr. 26. 17:46
 5/15 anonim ***** válasza:

17:34-es vagyok


Köszönöm.

2020. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Szkeptikus vagyok és nem hinném hogy aktívan keresnek közben. Szerintem egyébkánt se az agykontrollnak sem a szerelmi kötésnek nincs értelme. De azok akik ilyen dolgokhoz folyamodnak, azok olyan emberek akik képtelenek önerőből elérni azt amire vágynak és lusták tenni érte.

A többség a hívők közül nem megy oda pl. egy lányhoz hogy ismerkedjen vele, elhívja randira stb. hanem távolról csodálja és szerelmi kötést csinál. Szóval kétrem hogy tennének bármit is az ügy érdekében önerőből.

Persze biztos van kivétel de én itt a kérdések közt legtöbbször ilyen embereket látok.

2020. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A szerelmi kötés más, mint az agykontroll. Az agykontroll hasonlít a vonzáshoz, lehetőséget teremt, a pozitív gondolkodásnak köszönhetően magabiztosabb vagy. A kötés már mágia, ahhoz nem értek de nem is akarok :D
2020. ápr. 26. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondold ki, hogy milyen társat akarsz.

De pontosan ám.


Majd éld az életed, legyél boldog, nevess sokat,és találkozni fogtok.

Ne keresd minden nőben az igazit.

Betoppan az életedbe.

2020. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Heteroszexuális nő vagyok, de köszi, akkor inkább csak élek és nem keresgélek :) Leírtam már, milyet szeretnék, jelen időben, kijelentő mondatokban
2020. ápr. 26. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Persze mindenki elképzeli milyen lenne az ideális társ és valószínűleg létezik is olyan ember aból a 7,8 milliárd emberből. Nem kell vonzzás tövénye ahhoz hogy találkozzatok. De ha találkozol ilyen emberrel akkor egyértelmű hogy felfigyelsz rá és foglalkozni fogsz vele ha van rá lehetőséged. Ez szimpla logika. Az tény ha valamihez pozitívan állsz hozzá akkor jobban fogsz azzal az adott dologgal kapcsolatban teljesíteni mert fontos neked, jobban figyelsz rá és több erőt,időt,energiát fektetsz bele. Amiért nem tesz az ember és nem foglalkozik vele az persze hogy nem fog megtörténni. Ez nem azért van mert "bevonzod amit szeretnél" hanem csak a tetteid következménye (amibe beletartozik a pozitív hozzáállás is)
2020. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!