Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok erről, párkapcso...

Mit gondoltok erről, párkapcsolat bevonzása?

Figyelt kérdés

Igazából nekem egy konkrét lány tetszik, de neki sajnos van párja.


Arra is gondoltam, hogy őt próbálom meg bevonzani, vizualizálni, elképzelni magam mellé a tanult módon, csak nem tartom valami erkölcsösnek tönkretenni más párkapcsolatát. Viszont én ezt a lányt nagyon-nagyon szeretem, teljesen odavagyok érte, és el sem tudok képzelni jobb társat magamnak! Ő számomra az igazi úgy érzem.


Viszont elgondolkodom azon, hogy vajon lehetséges az, hogy létezik egy lány, aki ő nála is ideálisabb lehet nekem?


Mit tanácsoltok? Őt vonzzam be vagy egy másik számomra még ismeretlen lányt?


Viszont ezt a lányt egyszerűen nem tudom elfelejteni, úgyhogy nehéz lesz az biztos!


2020. máj. 13. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Ha hiszel a vonzás torvényében akkor hajrá! Mivel ha a frekvenciátok megegyezik a lányéval, akkor befogod elobb utóbb vonzani, de ne csak egyszeruen magad mellé képzeld, hanem a leheto legrészletesebben képzeld el magad vele! és tegyél hozzá érzelmeket is! így mukodni fog. és ha pedig ez a lány nem neked való akkor nem fogod bevonzani, mert nem egy frekvencián futtok, nem hozzád való.
2020. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!