Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azt hallottam hogy ha 10...

Azt hallottam hogy ha 10 percig egyfolytában gondolok egy dologra azt megteremtődik az életemben. Ezt hogy tudom elérni?

Figyelt kérdés
Hogy tudok 10 percig gondolni valamire, hogy ne vándoroljanak el a gondolataim, ne gondolják semmi másra? Van rá valamilyen módszer meditáció?
2020. jún. 29. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem kéne összekeverni az ezotériával. Ha szeretnél mondjuk egy új autót, az nem úgy fog megteremtődni, hogy rágondolsz 10 percig. Hanem hogy megvan a célod - gondolsz rá - és azért dolgozol, teszel is. Akkor megteremted magadnak. Nem tudom, ez mennyire érthető így.
2020. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furán hangzott.Én elég sűrűn gondolok arra hogy bárcsak nyernék egy nagyobb összeget de sosem jött össze. :S :)
2020. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

#2: mert ingyen akarsz te is mindent, de nem akarsz tenni érte. Legalább lottózol, vagy még azt sem? Persze értelme annak sincs. És egyet jegyezzetek meg: nincs ingyen semmi.

Az, hogy valamire rákoncentrálsz, azt jelenti, hogy megvan a cél a szemed előtt, és úgy élsz, úgy dolgozol annak tudatában, hogy a célt elérd.

2020. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Te komolyan elhiszed, hogy ez csak ennyi? Szerinted hány lottónyertes lenne az országban, ha igaz lenne?
2020. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Én már 15 perce gondolok 100.000.000,- Ft-ra, de még nincs sehol... Akkor most mi van!?
2020. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pont az lenne a kérdésem hogy hogy lehet elérni.. 10 percig hiába gondol valaki valamire akkor úgy is elkalandozik a figyelme... Nem olyan könnyű ez az egész... Valakinek sikerült már?

A másik meg, hogy agykontrollos témába raktam a kérdést és reméltem hogy olyanok írnak akik hisznek benne.

Akik még nem azok nem is értem hogy miért vannak ebben a kategóriában.

2020. jún. 29. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem tűnik fel, hogy gúnyolódunk veled? NEM LEHET ELÉRNI VALAMIT AZZAL, HOGY GONDOLSZ RÁ. Így már érted?
2020. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon egyszerű. Nem gondolkodni kell hanem csinálni. 10 perc gondolkodással pontosan 10 perccel kerültél távolabb a célodtól.
2020. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem hit kérdése. Gondolkodni kellene, bár az kétség kívül megerőltetőbb, mint hinni.
2020. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
65%
Fene! Pedig már magam elött láttam a lamborgninit...
2020. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!