Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kettő közül melyik meditáció...

Kettő közül melyik meditáció jobb? Agykontrollos, vagy a Dr Joe Dispenza féle? Csak a kettő közül mondjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Dr Joe Dispenza a jobb

agykontrollos az a bal

(te írtad így, ne csodálkozz)

kettő között pedig a "vagy a" van

---

Mégis mit akarsz elérni a mentális technika használatáva? Nem a célhoz kellene választani az eszközt???


Egyébként tud. kutatás alapján kellene válasszon az ember, szerintem, ha már ilyen fontos dologról van szó.

2020. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért mind a kettőnek más a célja?
2020. okt. 26. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Neked mi a célod, kedves Kérdező? Mit akarsz elérni a mentális technika használatával? Meg tudod fogalmazni?
2020. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyugalom,


És programozás. Egy teljesen másik életet szeretnék magamnak.

Munkahely, barátok stb

2020. okt. 26. 14:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Függőségektől megszabadulni
2020. okt. 26. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért tenned kell, nem pedig meditálni.
2020. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az agykontrollról is több könyv és technika van. én olvastam egy agykontrollos könyvet s nem jött be. két ismerősöm meg póruljárt. ezt a dr joe-t nem ismerem. de ahogy látom vannak videói. sztem ezek egyértelműebbek és jobbak. köszi h kiírtad ezt a kérdést. megnézem a videókat s tán kipróbálom.
2020. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szívesen
2020. okt. 26. 15:59
 9/10 Grimfox ***** válasza:
94%

Nem csak ennek a kettőnek. Minden meditációs technikának más a célja. Mindig a célhoz választasz technikát. Az agykontroll célja a programozás, a nyugalmat maximum programozni tudod, de ez nem jelenti azt, hogy a stressz forrását megszűnteted. Az agykontroll a jelenlegi életed minőségén javít, nem ad teljesen új életet. Ahhoz olyan meditációs technikákat kell keresned, amik életmódváltást is igényelnek.

Ha csak a kettő közül akarsz választani, akkor agykontrollozz. Lehetőleg szigorúan tartva magad a Silva féle eljáráshoz. Az újraértelmezések, és vadhajtások eléggé bajosak tudnak lenni. Így legalább a célod egy részét eléred.

2020. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő működik. Az agykontroll a 120 IQ alatti embereknek van, Joe Dispenza a 120 IQ feletti embereknek.
dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!