Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye,tudatos...

Vonzás törvénye,tudatos teremtés. Ti hisztek ebben? Videó!

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a csatornán több olyan video is van ami a tudatos teremtésről is szól.

Elgondolok valamit,sokat gondolok rá,aprólékosan elképzelem majd valósággá válik.

Ti hisztek ebben? Mennyire működik ez a módszer?



2021. jan. 5. 21:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Szerintem működik, de kicsit félek tőle, mert ha nem konkrétan képzeled el hogy mit szeretnél milyen módszerekkel lehet hogy rosszul sül el. Csak óvatosan a tudatos teremtéssel
2021. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Én is hiszek benne
2021. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy el van mondva úgy biztos nem működik. Durva is lenne. De amúgy meg igen, azaz pl azon kezdesz gondolkodni, hogy szeretnél 20 kmt lefutni. Megnézed mit lehet tenni ezügyben. Elkezdesz futkosni valemennyi távokat és a végén valszeg sikerülni fog 20 kmt lefutni.


De pl nem működik úgy, hogy szeretnék 2 millió forintot. Az magától nem lesz, max úgy, hogy milyen módszerrel lehet 2 millió forintra szert tenni. Akkor elmégy suliba, képzed magad, jó állásod lesz és lesz majd kétmillió forintod. De ehhez már nem is kell a videó, hiszen ez alapból így működik és ez nem a vonzás törvénye, hanem az életé:)

2021. jan. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nem hiszek benne. Szerencsére nem is működik, mert akkor itt qrva világ lenne...
2021. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
68%
Sajnos en sem hiszek benne. Ugy mukodik persze h eszedbe jut vmi amit meg is valisothatsz onerodbol de amire nincs befolyasod arra biztos nincs hatasa..
2021. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam ezeket a felolvasásokat hallgatni, de amikor saját videót csinál az egy kicsit szétszort szerintem.

Tapasztaltam már 1-2 dolgot ami alapján úgy érzem, hogy tud működni a dolog. Szeretik azt mondani, hogy bármit el lehet ezzel érni, de ez nem épp így van.

2021. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
82%
Szia! En hiszek benne es volt amiben működött szamomra egy-ket nagy dolgot is sikerült bevonzani. De most valahogy még sem megy.
2021. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy működik. Bár a szöveg olykor követhetetlenül elvont, előfordulhat hogy valamit nem értek jól, pedig elég edzettnek érzem magam szövegértés terén. Nekem nem voltak ilyen élményeim, egy jól sikerült meditáció vagy önhipnózis sokkal erősebben és eredményesebben hát rám. Ezek pszichés vagy neurológiai szinten működő változások. De pl mások meggyógyítása, pláne fizikailag, lehetetlen. Vagy ha tud ilyet valaki, avasson be, mert most nagyon nagy szükség lenne rá.
2021. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez megosztò tèma ahogy sok minden más is.

Èn pl hiszek benne mert kipròbáltam ès működött, elèg konkrèt esettel bizonyosodott de hozzá teszem 90 % akkor működött amikor igazán szüksègem volt arra amit kèrtem.

A vonzás törvènye csak egyszerűnek tűnik de nem az, èrzelmek, vágyak ès a tudatalatti egybegyúrása nèlkül csak is a szüksèges dolog fog èrkezni. Ugy gondolom akkor akarjuk szívvel-lèlekkel amikor nincs kiút egy adott helyzetből. Akkor oda teszünk minden fentebb emlìtett kritèriumot.

De persze ez az èn vèlemènyem.

2021. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek benne!

És hiszek abban is, hogy azzal el lehet rontani, amikor a vágyott dolog hiányára gondolunk. Hisz a hiányt vonzzuk.

Ez nehéz dolog. Hiszen nyilván annak a pár ezer forintnak a hiányára gondolunk ami kéne a főzéshez.

Most csak egy példát mondtam. Például én párkapcsolatot akartam nagyon. Nem éreztem jól magam, hiányoltam az érzést és nem is jött össze sehogy a dolog, de sőt akkoriban még ismerkedés sem.

Aztán elolvastam a "Kérd és megadatik" című könyvet, szájbarágósan a végén feladatokkal együtt magyarázza el ezt a dolgot. És szép lassan (és nehezen), lenyugodtam. Pár hónap múlva jött is egy kapcsolat, tele olyan dolgokkal amikre vágytam.

2021. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!