Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy müködik a telepátia?

Hogy müködik a telepátia?

Figyelt kérdés

õ is érezhette azt a bizsergést, erõs érzést, amit én? illetve ilyenkor jó értelemben gondolhatott rám? azt honnan lehetne igy tudni, hogy ilyenkor mi zajlõdott le benne? vajon õ is gondolhatta , érezhette, hogy én is rá gondolok abban a pillanatban, mikor ezt éreztem?



mert nagyon erõs érzést éreztem, bizsergett az egész testem, szivem és hatalmas boldogság érzés volt rajtam, ami hírtelen átváltott mély szomorúságba és belenyilalt még a szivembe is, de jó pår napig bennem maradt ez a bizsergés, ami felvillanyozott. Olyan hirtelen, villámcsapás szerüen tört rám a semmibõl.



egyáltalán hogy müködik ez?


2021. jan. 16. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
2021. jan. 16. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
ez poén, de hívj föl egy gyógyszerészt, ő az igazi tele-patikus...
2021. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimfox ***** válasza:
70%
A telepátia komplett gondolatokat, fogalmakat közvetít. Az adásnak, és a fogadásnak is elég speciális körülményei vannak. Nem testérzeteid támadnak tőle. Amit te éreztél, tapasztaltál, az nem egy másik emberrel létesített telepatikus kapcsolat volt.
2021. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mit kell a telepátia alatt érteni, az értelmező szótár megmondja.

Arra a kérdésre, hogyan működik, a válasz: sehogy.

Voltak amerikai és szovjet katonai kisérletek, de nem vezettek eredményre.

2021. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grimfox ***** válasza:
100%
A parapszichológiai kutatások mutattak ki eredményeket, de csak olyan alacsony hatásfokkal, hogy még megismételni az eredményt is nehézséget okozott a kutatóknak, nemhogy rájönni a működési elvre. A ganzfeld kísérletekben, és egyes zener kártyás kísérletekben mutatkoztak eredmények, de egyik esetben sem kiugróak.
2021. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer az ikerlángom meditálni kezdett és nagyon nyitott volt. Olyan mélyre ment a nyugalomban, hogy én is nagyon nyugodtá váltam tőle. Nagyon szeretetteli, kényelmes érzés volt, mindenre nagy béke érzéssel reagáltam. Annyira, higy nem értettem mitől van. Próbáltam érezni őt, hogy mit csinál. És éreztem, hogy oldódik fel a létezésben, meditál.

Én is meditálni kezdtem, figyelni kezdtem rá, hogy elérjem, és egyszer csak hallottam, hogy "hallasz?". De nem tudom, hogy erre hallotta-e a válaszom.

2021. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!