Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal hogyan lehet nőni?

Agykontrollal hogyan lehet nőni?

Figyelt kérdés
Csak olvastam egy cikkben viszont nem tudom elképzelni hogy hogyan is van ez

2021. febr. 2. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy, a magasságunk véglegessé válik kb. 20-as éveink elején.
2021. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy lányoknál 16 éves korukban fiúknál pedig olyan 19-20 éves korukban válik véglegessé
2021. febr. 2. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Akkor miért kérdezel ilyeneket?
2021. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
tudok egy titkot xd elárulom. sehogy se. még ha több répát is akarsz enni akkor sem fogsz nőni. a genetika az emberi test mérvadója. sajnálom hogy bedőlsz a spirituális humbugnak
2021. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már megint túl okos itt mindenki. Szóval az már bedőlés ha rá kérdezek valamire főleg úgy hogy hozzá tettem hogy ,,nem tudom elképzelni"?


"Spirituális humbuk" xD. Mit keresel ebben a kategóriában?

2021. febr. 2. 21:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Az agykontroll miatt kérdezek ilyet
2021. febr. 2. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Menj el egy tanfolyamra és utána saját magadon kísérletezz. Jegyezd fel a tapasztaltakat, a magasságod változását és a végén még tudományos közleményt is írhatsz belőle.
2021. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Grimfox ***** válasza:
75%

Igazából kis mértékben 20-21 éves korig folytatódhat a növekedés. Persze ez mindenkinél a hormonháztartásától, táplálkozásától, és életkörülményeitől függ. Mivel feltételezhetően nem éhezel, és nem vagy kitéve szélsőséges körülményeknek, ezért a genetikai örökséged, és a hormonháztartásod határozza meg, meddig növekszel.

Agykontrollal, ha valaki nagyon alaposan elsajátítja, elvileg bele lehet nyúlni a hormonháztartásba. Az idegrendszeren keresztül lehetséges irányítani a test többi részét. A probléma ezzel csak az, hogy növekedési hormonokat, antagonista hormonokat, hormonokat szabályozó hormonokat, és tápanyagok felszívásáért felelős hormonokat kellene pontosan aktiválni. Ezek arányát, és szerepét még az orvostudomány sem ismeri 100%-ban. Röviden veszélyes lehet belenyúlni. Jó eséllyel persze nem sikerül, de ha mégis, abból szinte biztosan baj lesz. A hormonrendszer felborulása elég csúnya dolgokra képes.

2021. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Asszem ezt labor szinten tudod alkalmazni nézz utánna ha gondolod a technikának. Hallottam olyat hogy vkinek le kellett vágni a karját és agykontrollal újranövesztette
2021. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Grimfox ***** válasza:
61%
Ha az illető egy polip volt, esetleg tengeri csillag, akkor hihető a történet, 9-es.
2021. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!