Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok a subliminal...

Mit gondoltok a subliminal videókról?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen megelégedve az arcommal, ezért elkezdem ilyen face yoga videókat nézni és csinálni, de nem használt, és ekkor találtam rá a subliminal videókra. Szinte rögtön elkezdtem hinni benne, mert meghallgattam háromszor egy videót, ami kisebb orrot ígért, utána megnéztem tükörben, hát sokkal feszesebb lett az orrom, meg vékonyabb is. Ilyenkor elkezdtem csomó más témában is videókat keresni, de olyanokat is találtam érdekes módon, hogy hogyan változz át mondjuk egy más etnikumú emberré meg ilyenek, és láttam alatta a megerősítéseket, és ekkor a szülők is részben “átváltoznak”, valakinek kb két hónap alatt is látványos volt ez, és ekkor elkezdtem gondolni, hogy ez helyes-e? Meg olvastam hogy valakik rosszra használják, hát ekkor annyira bepánikoltam, hogy alig bírtam aludni, meg az a rossz, hogy elég paranoiás is vagyok, így most félek hogy bevonzottam valami rosszat, pedig direkt sokkövetős csatornákat néztem, amikre pozitív vélemények érkeztek. Viszont van egy hobbim, amiben eléggé elveszett a motivációm, de néztem róla subliminal videókat, azután meg sokkal jobban ment nekem, mint előtte.

2021. febr. 3. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más témában bejöttek.

Meg lehet változtatni a külsöt is. Azért én a helyedben rásegítenék pl. vizualizációval pl.

Prekop Zsuzsinak van erröl egy videója.

Sok sikert!

2021. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Régebben készítettem ilyen hanganyagokat saját részre. 100-ból 2 működött annak ellenére hogy komoly, erre a célra tervezett szoftverrel csináltam és van némi tudásom is ezzel kapcsolatban. A mások által készített szublimál szuggesztiónál bármire utasíthat az aki készítette, ezért nem ajánlatos ezeket használni. De kisebb orr vagy fizikai “átváltozás”-ra szerintem, ezek nem használhatók.
2021. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
*szubliminális
2021. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: Köszi a választ!

2: én akkor is látom az orromon a változást, nem tudom hogy, pedig alig hallgattam meg. És igen, pont ettől félek, mert volt már egy csatorna, amitől valakiknek erőszakos álmaik lettek, meg ilyenek, és én eléggé félek az ilyenektől

2021. febr. 3. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezek nem azért működnek, mert kimondottan egy adott dologra szólnak, például vonzd vissza az exed, vonzz be pénzt, hanem mert elhiszed, hogy működik. Hallgatod, elképzeled, elhiszed és ebben van a kulcs. Ez csak egy fajta technika, de mindegyik technikának az a lényege, hogy előhívjon benned egy érzést, amitől úgy érzed a dolog amit akarsz már a tied (lehet ez testi, nem csak tárgyi, bármi).
2021. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: De akkor működnek, nem? Csak hinni kell benne
2021. febr. 3. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra ez a megfelelő technika, akkor igen, működik. Valakinek a vizualizáció, valakinek a scripting, neked ez, használd ki :)
2021. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: rendben, igazából a vizualizációt még nem nagyon próbáltam ki, de ezekkel a videókkal az a jó, hogy bármikor lehet őket hallgatni
2021. febr. 5. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!