Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen lehetőségeket nyújt az...

Milyen lehetőségeket nyújt az alfa állapot?

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdtem el foglalkozni ezzel a témával.

Mostanra már egészen jól megy, de egy 15 perces pihenésnél általában csak 1-2 percet vagyok alfa állapotban, mert amint elkalandoznak a gondolataim, kizökkenek a gyakorlatból.

Az lenne a kérdésem tehát, hogy milyen szinten tudom hasznosítani az alfa állapotot, milyen gyakorlottnak kell hozzá lennem, illetve milyen lehetőségek tárulnak elém ha már elég jól megy.

Ti mit szoktatok kezdeni vele?

Én tanulmányok terén szeretném leginkább hasznosítani, szeretnék például szorgalmasabb lenni, többet tanulni stb.

Ez hogyan lehetséges?



2021. febr. 10. 22:57
 1/4 Grimfox ***** válasza:
100%
A szuggesztióra például fogékonyabb leszel alfa állapotban, ezért önszuggesztióval tudod magad stimulálni, ha mondjuk tanulmányok során akarod használni. Az önszuggesztiónak alaposan olvass utána, mielőtt ténylegesen alkalmazni próbálod. De a "szorgalmas vagyok", a "kitartó vagyok", és hasonló pozitív, rövid utasítások ismételgetése alfa állapotban ténylegesen elkezdi kiváltani ezeket a hatásokat. Persze függően attól, mennyi időt, és energiát fektetsz bele, és mennyit teszel érte éber állapotban. Nem leszel varázsütésre magológép, aki együltő helyében megtanulja a lorem ipsumot, de kevésbé fogod fárasztónak találni azokat a feladatokat, amikhez szorgalom, kitartás szükséges. Minél több alkalommal szuggerálod magadnak, hogy szorgalmas vagy, annál mélyebben rögzül benned a gondolat. Ez igazából egyfajta önhipnózis, elülteted magadban a számodra kedvező gondolatot, ami éber állapotban is meg fog nyilvánulni.
2021. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 11. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha vége lesz a járványhelyzetnek menj el egy agykontroll tanfolyamra.
2021. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illékonyabb ott az elme, nem ritkán magától emelkedett is lesz emiatt( szóval az illékonyságból egyből feljebb csatlakozik is).
2021. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!