Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék könnyebben aludni?

Hogyan tudnék könnyebben aludni?

Figyelt kérdés
Általában nehezen alszom el. Emiatt gyakran nem tudom magamat kipihenni. Van valamilyen agykontroll módszer, ami segít elaludni? Vagy valamilyen relaxáció, amitől el lehet aludni? Köszönöm a segítséget!
2021. febr. 27. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka sokat segít,ma egész idáig fát vágtam most ebéd majd még elültettem a hagymát,nem kellesz altatni .
2021. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ASMR
2021. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számolj bárányokat
2021. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdj egy fogyókúrázni.

Ha idővel ráállsz a mérlegre látni fogod hogy könnyebb vagy.

2021. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegezz 12 ora nehez, fizikai munkat
2021. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy az izmaidat, de legfőképp az arcod izmait teljesen lazítsd el. Nekem ez segített. A nap folyamán ugyanis minden izmod enyhe feszítettségben van, ez az izomtónus csak alvás közben lesz valamivel kisebb mértékű. Másik tippem, hogy legyen teljesen sötét és csönd. Hidegebb szobában könnyebben alszik az ember általában. Légzésedre is figyelj, hogy ritkább és lassabb legyen. Lefekvés előtti 45 percben- 1 órában már ne nagyon nézz képernyőket. Ezek jutottak eszembe.
2021. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!