Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Érdemes beiratkozni egy...

Érdemes beiratkozni egy agykontroll tanfolyamba?

Figyelt kérdés
Milyen eredményeket lehet elérni vele?

2021. máj. 1. 17:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Pro és contra is jöhet, szeretném minden oldalról megvizsgálni a témát...
2021. máj. 1. 17:02
 2/10 anonim válasza:
100%
Én elmentem a barátnőmmel. Én szkeptikus voltam, barátnőm hitt benne. Nekem nem adott hozzá semmit az életemhez. Barátnőmet ténylegesen megváltoztatta. Nem tudom, hogy placebo vagy csak egy bizonyos fokú nyitottság kérdése e. Minden esetre meglepő volt. Ha hiszel benne, lehet hatása, ezt tapasztalatból mondom!
2021. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Kamu az egesz agykontroll.
2021. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Mi a célod a tanfolyammal?
2021. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes? José Silva is megnyerte vele a lottót.
2021. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, mert rávilágít egy-két abszolút logikus és a pszichológia által is milliószor alátámasztott dologra - meggyőző példákkal. Már az egy nyeremény, ha máshogy kezdesz el megfogalmazni dolgokat a hétköznapi gondolkodásodban.
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Megváltoztatja a gondolkodásod és rávilágit a gondolat teremtő erejére. Mi voltunk. első nap komolyan sem vettem, mondom baromság az egész. volt aztán egy feledat h gondolj a kutyádra, gondolatban üzenj neki mond meg h csinálja meg pl ezt azt és meg fogod jutalmazni, szeretgetni.. Gondoltam a kutyámra, mondtam neki h morzsikám este ha haza érek ne ugass megállás nélkül a kapuban és ne ugrálj fel a kocsira mert összekarcolod. cserébe megdicsérlek és kapsz valami finomat. Tudni kell h a kutya az elmult 14 évében vonyitva ugatott minden este mikor hazaértem. Megüzentem neki és akkor én i meglepődtem mert 2 óra mulva meygek be a kapunk és a teraszon ül csendbe. nem ugat nem ugrál. úGY meglepődtem rajta h elkapta a vacsira vett hambim felét:) Saját cégünk van és tanitották az éjjeli üzenetet a tanfolyamon. Amikor egy egy nagyobb vevőt ki akarunk szolgálni egy nagyobb összegért akkor előtte 1-2 hétig minden éjjel egyszer felkelünk és gondolatban kb 10percig üzenünk neki h vásároljon tőlünk, mert velünk jól jár és nekünk is jót tesz és akkor minenkinek jó lesz. Be szokott jönni. 2éve voltunk tanfolyamon és azóta rendszeresen alkalmazzuk és azóta a virus ellenére is sokkal jobban fut a szekér mint előtte. Muterom igy tüntette el a cisztát is a veséjéről. csak nőtt nőtt és rá egy hónapra kb fele akkora lett, aztán eltünt neki. Az egésznek a titka h nyitott legyél rá. Érdemes ha napi nem is de heti többször gyakorolni. Tudod a szervezetedet befolyásolni vele, az öngyógyitás valós dolog és működik. Ha el akarsz magadon érni valamit azt naponta kell és aránylag lassú folyamat de működik
2021. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én 2-3 évvel ezelőtt elmentem. Hasznos volt. Szerintem érdemes legalább kipróbálni. Sok mindenre hatással van, ha rákeresel az interneten, hogy mire jó az agykontroll, egy csomó fontos infót találsz róla ;)
2021. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csodálatos lehetőség,ha nyitott vagy rá.Kapcsolatot teremthetsz a kollektív tudatalattival.Minden kérdésedre kapsz választ belőle.Tulajdonképpen olyan ez,mintha úgy mennél el vizsgára,hogy előre megadják neked a kérdéseket és a helyes válaszokat.
2021. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fingkirály ***** válasza:
0%

A "Silva-módszer" nem csoda, nem tudományos, semmi.


Az egész mindössze egy önfejlesztésre, önismeretre, gyakorlatilag az ÉNt istenszerepbe emelő vallásféleség.


A LaVey-féle modern sátánizmus, illetve a rasztafari mozgalom is hasonló éveken alapul.

2021. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!