Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rhonda byrne - a varázslat c....

Rhonda byrne - a varázslat c. Könyv?

Figyelt kérdés

Aki végig csinálta, tapasztalt változást? Írnál példát miket tapasztaltal? És ha működött mennyi idő alatt? Kérem tényleg csak olyan írjon aki olvasta a könyvet és alkalmazza

Hálásan köszönöm



2021. máj. 26. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már kétszer végigcsináltam a gyakorlatokat, 6 éve és 3 éve is, azóta sajnos lusta vagyok hozzá, viszont mind a 2 alkalommal nagyon megérte és remélem fogok még erőt venni magamon, hogy később is megcsináljam. :)

Az utóbbiról mesélnék inkább.

Nem szerettem a munkahelyem, de amint elkezdtem csinálni, annyira könnyűnek és jónak kezdtem érezni, és azóta is a legkedvesebb emlékeim között van az ott töltött idő. Abban az időszakban ismertem meg a későbbi páromat is, akivel az első komoly kapcsolatom alakult ki. Nagyon sok barátot szereztem, jó embereket ismertem meg és mindig volt programom is. Nagyon jó irányba terelődött az életem, pedig előtte súlyosan rossz időszakomat éltem, de mindent megváltoztatott az, ahogy hozzáálltam az élethez a könyvnek hála. Egyébként Az első naptól kezdve működik annak függvényében, hogy tényleg azt a hálát érzed-e, amit “kell”. Onnantól, hogy így gondolkodsz, már érzed a jót magadban, onnantól pedig csak be kell fogadni a többit. :)

2021. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!