Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudok átlendülni ezen az...

Hogy tudok átlendülni ezen az állapoton?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy folyamatosan fáradtnak érzem magam, hiába étkezem helyesen, pihenek eleget. Nem tudok koncentrálni a feladatimra, egész nap szenvedek, mint valami zombi.

Kérlek segítsetek, mert lassan rámegy minden célkitűzésem erre.


2021. máj. 31. 16:27
 1/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez inkább az egészség kategóriába tartozik, de nem lehet, hogy pszichés stressz, vagy rejtett depresszió a ludas a dologban? A stressz, szorongás kifáraszt, a depresszió pedig a fáradtság érzetét hiteti el veled, mert minden motivációdat megölni.
2021. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Már miért tartozna a kérdése az egészség kategóriába, amikor írja is, hogy helyesen étkezik. Sokkal inkább tartom valószínűnek, hogy valami mentális eredetű, vagy spirituális probléma lehet. Érdemes lenne felvenned a kapcsolatot olyan emberrel, aki esetleg mélyrehatóbban el tudna veled erről beszélgetni.
2021. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
Az egészség kategóriában van mentális egészség alkategória is, és ha a problémája tényleg mentális eredetű, akkor ott nagyobb eséllyel kap segítséget. A célok elvesztése utalhat depresszióra, ezért is lenne fontos, hogy hamar kiderüljön, mi a gond. Még egy pszichiáter sem lenne rossz ötlet.
2021. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem internetezel túl sokat, mobil függőség esetleg?


Amugy én is ebben vagyok. Leszámítva hogy fáradt nem vagyok már mióta vegetáriánus módon érkezek de ez egyéni.

Viszont magamra sem ismerek annyira nem megy a koncentráció és hiába vagyok lelkes megsem teszek a celjaimert

2021. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem agyalsz sokat ?
2021. jún. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tudi333 ***** válasza:
Van olyan dolog amiben örömödet leled? Szereted a munkádat? Rendben van a párkapcsolatod? Úgy általábban rendben vannak a dolgaid?
2021. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elmetükre technikát alkalmazd, jelenítsd meg magad, ahogy jókedvűen, összeszedetten végzed a feladataidat, örülsz az elért sikereknek.
2021. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!