Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet jól manifesztálni?

Hogyan lehet jól manifesztálni?

Figyelt kérdés
Személyt szeretnék valahogy "bevonzani",melyik a legjobb módszer?

2021. jún. 2. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Manifesztálni? Szerintem te kevered a manifesztálást valami mással...a manifesztálás azt jelenti, hogy képzelet útján megvalósít dolgokat

Nos, erről a művészeket kérdezd meg, ők is először elképzelik az alkotást, aztán megvalósítják, csak hát ugye ezt fizikai úton teszik

Gondolati úton pedig kb. a fizika összes törvényének ellentmond a dolog

2021. jún. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült már párszor.

De inkább olyan fiúkkal akik vonzódtak hozzám csak valamiért megszakadt a kapcsolat vagy én rontottam el.


Mindig akkor sikerül amikor már nem stresszelek, nem görcsölök. A görcsös akarással hiányérzetet érzel azért stresszelsz így továbbra is a hiányát vonzod.

Mindig akkor sikerül amikor már elengeded.


Sokan leírják a vágyaikat (néha én is), mert olyankor jobban átéled, jelen időbe írd, érezd közbe a boldogságot amit nyújtana neked, ha megkapnád.


Úgy látom most a 369 módszert használják sokan, ezt is próbáltam bejött.

2021. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jún. 3. 15:57
 4/4 anonim válasza:
Őszintén szólva én "személy bevonzásával" kapcsolatban úgy gondolom, hogy azért rózsaszín felhőkbe ne ringassuk magunkat! Gondoljunk bele, hogy ha valakihez egyszerűen nem tudunk vonzódni, akkor Ő a világ összes manifesztációs technikáját végig csinálhatja...akkor sem fogunk tudni vonzódni hozzá! Egy kapcsolat testi érintésekkel is együtt jár, és ezt nem mindenkivel tudjuk megtenni, mint ahogy hozzánk sem fog mindenki vonzódni! Én például képtelen lennék egy hosszú hajú rocker pasival lenni! Semmi bajom velük emberileg, de egyszerűen ez a férfi típus abszolút nem vonz engem! Én barna bőrű, barna hajú lány vagyok, de egy olyan pasival kapcsolatban akinek például kifejezetten csak a fehér bőrű szőke hajú lányok tetszenek, felesleges időpazarlás lenne manifesztációs gyakorlatokat végezni! Szóval én azt mondom, hogy "személy bevonzása" abban az esetben működhet, ha alapjában megvan a kölcsönös szimpátia! Barátságból talán manifesztálható akár szerelem is...de ha valaki egyértelműen közli velünk, hogy nem vagyunk az esete,hogy nem akar tőlünk semmit, akkor Vele kapcsolatban szerintem ne manifesztálgassunk, mert elmegy a saját Életünk...
2021. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!