Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A manifesztrálás tényleg működik?

A manifesztrálás tényleg működik?

Figyelt kérdés

Egyszer kipróbáltam ma 369- es manifesztrálást, és bevált... De azt betudtam annak hogy több héten keresztül készültem rá rengeteget és az eredmény ennek köszönhető volt, nem a manifesztrálásnak.

Aztán csak úgy random, mert mért ne, manifesztráltam hogy kicsit többet beszéljek a crushommal. És előtte így direktbe beszélgetni sose jött oda, de a manifesztálásomra 2 nappal rengeteget beszéltünk. Létezik ekkora véletlen?

szokták mondani hogy ha hiszel benne bevonzod meg minden, csak hogy én nem is hittem benne.



#manifesztrálás
2021. jún. 10. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

en varazsoltam, csak papír es tollal és működött.

Bár azért nem volt olyan hosszú életű, nem kezdhettük tiszta lappal.

2021. jún. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

"manifesztráltam hogy kicsit többet beszéljek a crushommal"


Manifesztáld továbbra is a freindseidet, a bff-eket, hogy többet speakeljenek veled, mint a crushod.

2021. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Működhet. Ha pl te azt akarod manifesztálni hogy legyen egy kutyád akkor az agyadat arra fogod ráálítani és jobban felfigyelsz a kutyás hirdetésekre
2021. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én tegnap délelőtt neki álltam manifesztálni egy doboz sört. Estére megjött.

A crushommal megittuk, teljes élvezettel. Ma is fogok manifesztálni !

2021. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
3, vagy ilyen hülyeségek helyett felemeli a fenekét, bemegy egy menhelyre vagy felhív egy tenyésztőt.
2021. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
ManifesztRálás? :D Legalább néznél utána, hogy írják.
2021. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyorsan használd ki, hogy nethez jutottál, mert mindjárt manifesztrálódnak az ápolóid akik becrusholnak egy puha falú szobába szundizni egy nagyot.
2021. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

nagyon uncsi a pszichiatrián.

inlább kihagyom újra.

– crushos lány

2021. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen, tényleg működik, többször is használtam már. Ne hallgass a károgókra, ha feltétel nélkül hiszel benne, sikerülni fog.
2021. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem értem.... Mért kell lepontozni, azt aki nem trágár választ ír, és felpintozni, azt aki idiótának állít be meg elkmld a francba... Hiába pontozom őt fel, úgy tünk mér túl sokan pontozták le.
2021. jún. 14. 18:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!