Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztáltam azt hogy a...

Manifesztáltam azt hogy a tippmixeim minden nap nyertesek legyenek, még mindig csinálom és beválik eddig nagyon, meddig csináljam hogy jó legyen pár hónap akár év múlva is?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Pontosabban milyen technikát alkalmaztál?

Valószínűleg érdemes szintentartó programozást csinálni folyamatosan. Egy idő után lehet, hogy elég, ha pozitívan gondolsz rá.

2021. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze-perzse...
2021. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.es, köszönöm szépen, hát papírra felírom mindennap 3x azt hogy Tippmix

6x: Minden alkalommal nyerni

9x: Minden alkalommal nyertem

Nekem eddig nagyon bevált, 2.es rád köszönöm de nem vagyok kiváncsi, miért nem lehetett tovább görgetni? elhiszed el, nem meg nem!

2021. júl. 30. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Te bolond vagy de nagyon ember. Ezt nem lehet megjósolni sem. A számok győznek nem a te elképzelt butaságot. Jó tudni hogy a diliházak kinyitnak mert sok a oltás tagadó ember. Jajj de jó lesz
2021. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ennek örülök, hogy a fa@od verd any@dba, Hálaisten én tudom hogy működik, nem kell ehhez az hogy te higgy benne
2021. júl. 30. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
4 Az oltástagadónak mi köze a diliházhoz te gyász? Oltasd magad, de lefogadom fingod nincs a hosszú távú mellékhatásokról
2021. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!