Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb manifesztációs módszer?

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló akarok lenni, illetve ki akarom magam pattintani és van egy lány, akivel alakulnak a dolgok, őt is szeretném bevonzani. Természetesen nap, mint nap teszek ezekért a dolgokért, de manifesztáclással be akarom biztosítani és amúgyis már ki akartam próbálni.


Lány vagyok.



2021. aug. 8. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
A gátló hitrendszerek felszámolával kezdd, különben nagyon nehéz lesz ellenálással bevonzani.
2021. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem úgy sikerült dolgokat manifesztálni, hogy a CBA prímás önkiszolgálóban lehúzkodtam őket majd bankkártyával fizettem.
2021. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha csinálod az edzést,ki leszel pattitva, ha fesztálsz bele manit, ha nem... Ez kb ilyen egyszerű. A többi csak buta belemagyarázás.
2021. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Lusta-e vagy?


A három, általad megfogalmazott cél elérése érdekében miért is kellene a manifesztálást alkalmaznod? Mindennapi szorgalmas munkával az első kettő elérhető, a harmadikat pedig etikátlan/lehetetlen manifesztálással megteremteni. Ha a szorgalmas munka nem elég, akkor a manifesztálás sem segít.


A kérdésedből az is kiderül, hogy egyetlen manifesztációs módszert sem próbáltál ki. Miért is kellene gyakorlatlanul rögtön ilyen nagy célokat megcéloznod? Miért is kódolod előre magadnak a kudarcot?

2021. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
ez az egész manifesztálás dolog úgy baromság ahogy van. lustává tesz, mert elhiteti veled hogy "csak" gondolni kell rá, és akkor megtörténik. persze azt is mondják, hogy közben aktívan tenni is kell érte, de akkor meg minek kéne "manifesztálni"??
2021. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha megvolna hozzá a megfelelő tudatszinted, mindegy volna, melyik módszert használod. A kérdésedből az derül ki, hogy nincs meg.
2021. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Úgy manifesztáltam már, hogy erősen gondoltam rá és tettem érte. Pl. megismertem az említett lányt, akivel most kavarok


Eldöntöttem, hogy párkapcsolatot szeretnék, végre nyitni valaki felé. Ezt a fejembe vettem, és elkezdtem olyan környezetbe járni, ahol tudtam, hogy megismerhetek valakit. És bár nehéz megfelelni az elvárásaimnak, de mégis találkoztam teljesen véletlenül ezzel a lánnyal. És biztos vagyok benne, hogy azért, mert bevonzottam. Évek óta nem jött be senki, aztán jött ő, pont akkor, amikor a fejembe vettem, hogy szeretnék megismerni egy olyan embert, aki bejön nekem és párkapcsolat lehet belőle. Nem véletlenül találkoztam ezzel a lánnyal szerintem pont most.

2021. aug. 8. 21:01
 8/20 A kérdező kommentje:

És titeket ne érdekeljen már, hogy én miben hiszek, meg mit miért ne vagy de manifesztáljak. Aki nem hisz benne, az oké, megértem, de semmi közötök ahhoz, hogy én miben miért és hogy hiszek.


És nyilván nem arra gondolok, hogy most leülök egy rózsagyertyával a tükör elé és elmondom párszor, hogy holnap bekopog valaki hozzám, hogy ,,Tessék, itt van egy millió fornit." Hanem, hogy pl. sodorjon az élet olyan szituációkat, embereket, amik, akik előrevisznek a célomhoz stb.

2021. aug. 8. 21:04
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Egek Ura, maga fura.


Viccet félretéve, amiket leírtál azokért semmi értelme ilyen erőkhöz nyúlni. Elég lenne szorgalmasnak lenni az iskolában meg a kondiban. A csajozást pedig nem kell mágiával rá kényszeríteni a másik félre, ha nem tetszel neki akkor ez van, el kell engedd. Majd találsz másikat ha van elég motivációd a kereséshez.

2021. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Figyelj, akkor nem ezeket karom manifesztálni. Így jó? :D


A kérdésre válaszoljatok, ne arról, hogy szerintetek ez nem jó. Melyik módszer a leghatékonyabb?

2021. aug. 9. 11:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!