Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb manifesztációs módszer?

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló akarok lenni, illetve ki akarom magam pattintani és van egy lány, akivel alakulnak a dolgok, őt is szeretném bevonzani. Természetesen nap, mint nap teszek ezekért a dolgokért, de manifesztáclással be akarom biztosítani és amúgyis már ki akartam próbálni.


Lány vagyok.



2021. aug. 8. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább olvass sok könyvet a témában. GyK-n ne várjál "mágia gyorstalpaló kurzust". Itt legfeljebb akkor jutsz előre, ha valami számodra nem világos dologra kéne jól érthető magyarázat.
2021. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Csukd be a szemed és vizualizáld a fejedben ahogy megkapod a kitünő papírokat. Képzeld el mit érzel, büszkeséget, illatokat, körülötted lévőket. Ugyanezt az edzéssel és a kiszemelt lánnyal. Ismételd ez reggel és este, meg napközben amikor eszedbe jut. Le is írhatod ezeket egy papírra hogy hatásosabb legyen. Át kell érezned hogy milyen jó érzés tanulni és edzeni és hogy máshoz nincs kedved.
2021. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

Tudás nélkül hiába akarod kipróbálni.

Az itt kommentelők közül, akik elmondásuk szerint tudnak manifesztálni, amit évek hosszú idejű tanulásával szereztek meg, pár mondatos beírásukkal nem tudják leírni.

Azt a pár mondatot pedig nem érted meg, illetve nem lesz megfelelő elméleti és gyakorlati tudásod.

Kétlem azt is, hogy aki elmondása szerint tudja a manifesztáció gyakorlati megvalósítását, meg tud tanítani téged arra, hogy azzal, ne pedig kemény munkájú tanulással csinálj magadnak kitűnő bizonyítványt.

.

"Kitűnő tanuló akarok lenni"

Ebben az esetben tanulj, ne pedig manifesztálj! - mert a tanulás nélkül szerzett bizonyítvány az HAMISÍTÁS!

.

Az előttem szóló [#12] jó módszert ír, de ha a lányt megszerezni akarod, a manifesztáció gyakorlata kevés, ahhoz személyes találkozások sorozata és a neki tetsző viselkedés is nagyban szükséges!

A cél eléréséhez kevés az utat kijelölni, végig is kell menni rajta!

2021. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13-as: Te minek olvasol a témában, ha nem hiszel benne? Ne pofátlankodj már ide, légy szíves, ha te ebben nem hiszel, mert nem érdekel a mondanivalód. Ráadásul még arra sem voltál képes, hogy elolvasd a kommenteket, ahol leírtam, hogy mi a célom, és krvára nem az, amit te hiszel. Úgyhogy menj okoskodni máshova a magasröptű ötleteiddel! Szerinted úgy akarok kitűnő lenni, hogy nem tanulok, de manifesztálni meg manifesztálok..??!! Te hülye vagy? Látszik az egész írásodból, hogy te ebben nem hiszel, és gyönyörűen megfogalmaztad a nagy semmit. Úgyhogy menj a kérdésem alól, szépen kérlek, mert nem vagyok rád, sem az ötleteidre kíváncsi! Köszönöm


És, ha még egyszer valaki ír a kérdésem alá úgy, hogy nem ért hozzá/ nem hisz a manifesztációban/ nem érdekli a manifesztáció, továbbá azt hiszi, hogy én csakis manifesztálva, ülve a babérjaimon akarok elérni dolgokat, az szintén maradjon csöndben.

2021. aug. 20. 16:40
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, azért nem kéne bunkóskodni csak mert a #13-as nem a neked tetsző ám igaz választ adta meg.

Ha ilyen apróságokhoz csak a "gyengék" akarnak mágiához nyúlni. S aki ennyire "gyenge" ezekhez az apró hétköznapi tettekhez, az "gyenge" a mágiához is.

S mint korábban is írták, gyakorin nem fogod megtalálni a pár sornyi válaszokban azt a rengeteg évbe kerülő tudást amivel kezdeni is tudnál valamit.

2021. aug. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös: De minek írja le? :D Sehol nem írtam olyat, hogy én semmittenni és manifesztálni akarok. Ez olyan, mintha kiírnám, hogy szeretnék venni egy birkanyíró gépet, és akkor random valaki elkezdené írni, hogy ,,Attól még, hogy veszel egy birkanyírógépet, a birka nem fogja megnyírni magát.". Holott sehol nem írtam, hogy nekem az a célom a birkanyírógéppel, hogy a birka megnyírja magát.. És 13-as pontosan ezt tette. Olyan dolgot feltételezett, ami nem igaz és sehol nem is írtam, hogy igaz lenne, ráadásul full hülyének is nézett, ja és itt kifejtette nekem az ő agyának a szüleményét, aminek semmi köze hozzám. xd Felesleges kötekedés volt a 13-as részéről:)) Márha a 13-as és a 15-ös nem ugyanaz az ember khömm..
2021. aug. 22. 00:55
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, tudtommal én (15-ös) nem vagyok a 13-as...


Amúgy meg ha ilyen módszereket akarsz tanulmányi és egyéb célokra használni, amit simán több munkával is elérnél. Akkor ne haragudj másokra, hogy semmittevőnek néznek....

2021. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17-es: Jaj istenem.. Te mit keresel ebben a témában, de most komolyan? :D Nem hiszel benne, írásodból látszik, hogy még csak egy hangyafingnyit sem olvastál róla, halvány lila fogalmad sincs, hogy miről van szó, és itt osztod az észt.. XD Ha ennyire élettelen vagy, hogy mások életébe van időt beleszólni, javasolnám neked, hogy fordítsd másra az energiádat, igazából akármire, csak ne arra, hogy itt égeted magad és magyarázod a semmit.. Akadj már le erről a kérdésről, mert semmit nem tudsz hozzátenni, és a véleményed erről pedig hidegen hagy, és ez az én kérdésem, szóval itt legyél szíves nem megosztani a drága gondolataidat, mert telibe fsom és neked is felesleges energia. Köszi


És innentől nem fogok rád reagálni, és az összes többire sem, akik idiótaságokat gondolnak. Mindenkit le fogok pontozni, aki itt értetlenkedik, meg azzal jön, hogy én itt várom, hogy a sültgalamb a számba repüljön, mert azok az emberek nem hiszenk a manifesztcióban, nem értik az egészet és lebutítják a saját nyelvükre és azon csámcsognak, amire én meg nem vagyok kíváncsi. Szóval ja, én szóltam, utána ne legyen háborgás.

2021. aug. 22. 13:58
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Idegbeteg...

Egyébként a kérdésed alapján te se tudsz sokkal többet mert akkor nem tetted volna fel a kérdést. :'D

Azt meg én dönteném el, hogy miben hiszek és miben nem, kösz. :)

De azért azoknak igaza van akik szerint előbb próbálj megdolgozni a vágyaidért és csak végső esetben ilyen mellékutakon járni.


A lepontozást meg már előre köszönöm. :)

2021. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%

Tehát mint korábban írtad,párhuzamosan a mentális energiabefektetéssel a gyakorlati munkát is hozzáadod a képlethez. Jellemzően én is találkozom olyan válaszadóval,aki nem igazán érti a kérdésem,bár én már megszoktam.

Első körben az öngátló tényezőket kell,kikezelned magadból,ezek ilyenek mint hogy "lehet hogy nem is működik","nekem ez nem megy","túl nehéz"... Ebben az önszuggesztió lehet segítségedre,még pedig úgy hogy egy önprogramozó mondatot alkotsz és azt mantrázod,ismételed. A gyakorlat közben mindig legyél laza,meditatív,amennyire tudsz gondolatüres állapotban(legjobb a nap kezdetekor,és befejeztével végezni),valamint a szuggesztiós mondatot hangosan mond ki.

A mondat legyen:

egyszerű+jelen idejű+tagadást nem tartalmazó.

Kezd egy kisebb,a célod eléréséhez elengedhetetlen szokás kialakításával. Ha egy kisebb progamot sikkerrel magunkba ágyaztunk,akkor a hitünk megerősödik a módszerben,így egyre könnyebbé válik a nehezebb jellemalakító feladatok sikerrevitele.

Ezen szuggesztiós gyakorlatok a saját jellemed fejlesztésében,programozásában hasznosak. Ez történhet egyszerűen önfejlesztő és célra irányzott szándékkal egyaránt.


Manifesztáció:

Vizualizációval történik és nagyban rokon az önszuggesztióval. Szintén alfa állapodban kell gyakorolni,jelen időben megélve az elérni akart történés modelljét,az 5 érzékszer bevonásával. Minél életszerűbben.

Türelem mindenképpen kelleni fog,aki nagykedvel ugrik bele valamibe az hamar becsömörlik vagy kedvét veszti,mert nem kap azonnali és akkora eredményt ami a kezdeti kedvével arányos. Ilyenkor ismét jönnek az öngátló programok.

Azt kell megérteni hogy a mostani személyed,aki jelenleg vagy az nem azonos azzal az ideállal aki a jövőben szeretnél lenni. Következésképp, érdemben meg kell változni a sikerhez. "Át kell huzalozni az agyat." Ne csak agyalj a célon,hanem legyél a cél. Ezért inkább szeretem azokat a módszereket amelyek önmagunk átalakítására irányulnak,azonban hiszek abban is hogy a tudattalanban nagyobb lehetőségek vannak mint amit eddig el mertünk képzelni,így a vonzás törvényén vagy hasonlókon alapuló manifesztációkban is hiszek.

Úgy gondolom hogy elég csak beiktatni a vágyat a mély tudattalanba(nyilván ezt nem úgy értve hogy fizikálisan,a célra irányuló cselekvést mellőzve) és az ellentétes szuggesztumokat elkerülni.

2021. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!