Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi ez a sok manifesztációs...

Mi ez a sok manifesztációs kérdés mostanság?

Figyelt kérdés
Egy valaki írja ki?
2021. szept. 18. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Két regről megy.De ugyanez írja ki.Néha néha valaki kedvet kap még hozzá, de jobbára csak az a troll szórakozik ezzel.
2021. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
92%
Korábban sokkal több volt, és többségében nem troll kérdés. Gyakorlatilag a manifesztáció váltotta a vonzást(bár olyan kérdés is van még időnként). Ugyanaz a dolog, csak új a név.
2021. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van valami könyv vagy mi miatt lett népszerű?


Én az agykontroll témát hiányolom. Nincs már jó felületete sehol

2021. szept. 18. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mostanában kevés értelmes spirituális kérdés születik. Elkergették a szkeptikusok őket. Ilyenkor jönnek az uborkaszezonos kérdések mint a manifesztácijó. Mert külföldi szó és szépen cseng
2021. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

20 éve végeztem el a tanfolyamot. Évekig tapasztaltam a relaxáció és az agykontroll technikák összes jótékony hatását és eredményét.

Majd szép lassan az elért jó, rosszra fordult és jelenleg nem tudok visszarázódni évek óta. Mintha sosem csináltam volna, annyira távoli. Hiába tudom, hogy csak neki kellene állnom és ismét csodásan jól alakulna minden, mert már megtapasztaltam, valami borzasztó mennyire nem tudok relaxálni se.

2021. szept. 18. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Sok fiatal lélek már nyit a spiritualitás felé, viszont még élvezik az anyagi világot is. Kifelé élnek, mert tele vannak vágyakkal és ezeket szeretnék megvalósítani. Ezért is van itt olyan sok, manifesztációs témájú kérdés.


Igazándiból az energiáikat és a manifesztációs technikákat is a saját belső fejlődésükre kellene összpontosítaniuk, hiszen a végső cél előbb-utóbb mindenkinél ez lesz. Ha ezzel kezdenének, akkor időt és energiát takarítanának meg önmaguk számára. :)

2021. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Tiktok...
2021. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A tudatlanság diktálta divat.
2021. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!