Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha ilyen dolgokat sikerült...

Ha ilyen dolgokat sikerült bevonzanom az életembe, akkor ez az egy miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
21 éves korom óta vezetek hála naplót. Szinte mindent sikerült elérnem, amikre vágytam, de a legnagyobb sajnos valamiért nem akar sikerülni. 21 évesen, az első ”kívánságom„ a párom volt, akivel azóta is együtt vagyunk (11 éve). A munkámban akart sikeres lenni és mindig elértem az áhított fizetést is. Volt hogy konkrétan leírtam, hogy havi 1800 eurót akarok kapni, egyszer kiszámoltam leátlagolva hogy mennyi volt a fizum és pont ennyi jött ki.. sikerült bevonzanom az álomkocsimat, hitelmentesen és hogy mindig jó legyen, soha nem is volt gond vele, teljesen alap dolgokon kívül. Sikerült több olyan országba eljutnom, ahová mindig vágytam. Egy időben szerettem volna egy olyan lakást, ahol ingyen élhetünk, csak rezsit kell fizetni, még ez is sikerült. Született 2 gyerekem, akik a legnagyobb boldogságot jelentik a világon. Valamint, amire büszke vagyok, hogy meg tudtam menteni a szüleim házát a végrehajtótól. Most már igazából csak egy dologra vágyom nagyon, valamiért mégis van egy blokk, ami miatt nem sikerül. Nagyon szeretnénk a férjemmel egy szép, saját házat, nagy telekkel, itt ezen a környéken ahol most is lakunk. Ahol elférünk a gyerekekkel kényelmesen, közel van a családunk, barátaink, munkahelyünk, mindenünk. Nem értem mi a baj, mit csinálunk rosszul. Mindketten jól keresünk, hitelképesek lennénk, de nem kapunk hitelt mégsem. Utána meg a kiszemelt házat elviszik az orrunk elől. Az igaz, hogy félek a hitelektől, szüleim miatt, ahogyan ők jártak. Tudtok tanácsot adni? Túlságosan vágyom erre és szerintem az is baj, hogy a hiányára koncentrálok sajnos. Valamiért nem tudom elképzelni hogy nekem is lehet saját házam. Olyan jó lenne, ha hitel nélkül tudnék venni magamnak és a családomnak.
2021. okt. 10. 22:28
 1/4 Tudi333 ***** válasza:
20%
Vannak még problémàk! :)))
2021. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Miért kérdezed meg mi a baj, ha te is tudod?


Valamint még annyit mondanék, hogy ideje lenne a lényeges dolgokra koncentrálni, amik számítanak is valamit.

2021. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel jó ember vagy, így jelzik, h ne vegyél fel hitelt.

Nem jó ötlet.

2021. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dehát írod, hogy mi a probléma: nem hiszed, hogy lehet.

[link] ő ilyen blokkokkal foglalkozik. most tart egy programot, iratkozz fel rá.

2021. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!