Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy valaki szeretne bemanifesztálni engem?

Figyelt kérdés

Egy olyan emberről van szó, akivel aligha beszéltem – és amennyit beszéltem is, már annak is másfél-két éve.

Ma szinte megállás nélkül csak rá tudtam gondolni.

Ugyanakkor nem hinném, hogy spirituális beálltottságú lenne ez a személy, szóval lehetséges, hogy nem szándékosan manifesztált be, csak mondjuk ő is sokat gondolt rám?


Van tarot kártyám, bár annyira nem tudom még használni, csak pár napja vettem. Viszont kihúztam 3 kártyalapot, melyből az egyik földjegyre utalt(ez a napjegye), a másik pedig levegőre utalt (ez pedig a holdjegye).


Miért gondolhattam ma rá egyfolytában?

Honnan tudhatom meg, hogy be akar-e manifesztálni?



2021. okt. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
szerintem már azt sem tudja ki vagy, nemhogy még rád gondol:D
2021. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudni tudja ki vagyok, mert majdnemhogy szomszédok vagyunk.
2021. okt. 26. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy te a szomszédodra gondolsz az nem azt jelenti, hogy "bemanifesztál". Csak simán túl sokat foglalkozol vele.


Egyáltalán mi olyan történt amiből erre asszociálsz? Csak ez az egyik nap rá gondoltál ügy, meg a tarot húzás?


Mert akkor kétlem, hogy bármi történne.


Annak pedig eléggé kicsi az esélye, hogy a szomszédod pont foglalkozzon mágiával/okkultizmussal. Szóval valószínűség alapján se biztos az elképzelés. Megnyugodhatsz. :)

2021. okt. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szimplán azért furcsa az egész, mert eddig engem sem érdekelt, soha eszembe se jutott, és egyik napról a másikra meg egyfolytában ő járt az eszemben, vele is álmodtam
2021. okt. 27. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dolog. Mindenkivel előfordul legalább 1x az ilyesmi, hogy arra gondol akire nem nagyon szokott. Ez nem manifesztálás miatt van, egyszerűen csak ilyen az emberi természet. Annak meg sok értelme nem volna, hogy azt manifesztálod, hogy a szomszéd rád gondoljon meg veled álmodjon. (az álmok az aznapi eseményekből/gondolatokból, régi emlékekből, fantáziából, vágyakból épülnek fel. és mivel egész nap rajta járt az eszed így ezért álmodtál vele mert az agyad még álmodban is foglalkozott vele.) Nincs ebben semmi természeten túli jelenség, csak te gondolod túl. :)
2021. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!