Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Közületek valaki csinált már...

Közületek valaki csinált már pirokinézist?

Figyelt kérdés
Történeteket is mondatok hozzá egy felmérést végzek! De csak komoly emberek irjanak !
2021. nov. 25. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én igen, tegnap reggel, utana megkentem vajjal tettem ra sonkat mustart es megettem.
2021. nov. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
komolytalan kérdésre mégis miért vársz komoly válaszokat? :D
2021. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Na annó elmentem bulizni egy kemotoxos flakonnal meg egy öngyújtóval mert sok volt arra a lódarázs. Amit én ott leműveltem arra nincsenek szavak.
2021. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom komoly válaszokat!
2021. nov. 26. 02:45
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én próbáltam, de nem ment. Ez már a sokadik ilyen kudarcom. Attól tartok soha nem lesz belőlem mutáns szuperhős és mégiscsak el kell mennem dolgozni...
2021. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én néha szeretem nézni mikor lángol valami. Remélem elemészt minket valami hatalmasabb.
2021. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Ekkora baromsagra, komoly valaszt varsz ?

Tebolydában is van net ? Szolni kell nekik, hogy kapcsoljak le, mert a bentlakok a neten veszelyesebbek mint ha kiengednenek őket.

2021. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én gyerekkoromban próbáltam, nem sikerült.

Mint ahogy a kanál hajíltás, a teleportálás, a repülés önerőből (mondjuk álmomban rendszeresen ment, az tök jó volt), a pszichokinézis és a gondolatolvasás sem jött össze... :(

2021. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!