Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditáció közben sast látni?

Meditáció közben sast látni?

Figyelt kérdés

Meditáció előtt megtisztítottam a szobát füstölgővel (white sage & dragon's blood). Aztán marokkőnek használtam egy kalcilt.

Besötétítettem, csak a füstölgő parázslott. És elkezdtem a meditációt csukott szemmel. Amikor már nyugodt volt a lélegzésem, akkor meleget éreztem a homlokom közepén mintha a harmadik szemem lenne ott. És akkor megjelent előttem a sas. Egyenes felém repült, majd amikor elém ért magasabbra repült és kicsit jobbra eltűnt.

Nem volt félelmetes, nem tűnt úgy, mint aki ártani akart.



2021. nov. 26. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mindegy hogy mit láttál. Ez csak fantázia. A képzeleted szüleménye.

A valódi meditáció célja az hogy elengedd a képzelődéseket. Persze, jöhetnek ugyanígy bármik (sasok, kutyák, macskák, stb) csak figyeld meg őket. Figyeld meg hogy végig van a "háttérben" egy állandó stabil jelenlét. Ebben a tudatos jelenlétben próbáld magad tartani amikor csak lehet...

2021. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Bocs, vizuálisan elképzeltem hogy elrepül feletted és pottyant egy kis guánót. Így lett volna teljese a meditáció. :)
2021. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg ilyenkor nem szabad a beugró képekre figyelni, mert az elme akar félrevinni, meg persze melyik tradíciót követed.
2021. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tradicionálisan vagyok baglyozó emberek jelenlétében felkavaró tud lenni ezért csinálom egy sötét szobában hogy még csak ne is lássam.
2021. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre általános magyarázat.


Vagy van nálad jelentősége vagy nincs. Ezt neked kell tudni!


De akkor úgy tűnik, hogy nincs


A belső csend és az eggyé válás a lényeg! (nem a látomások)

2021. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balasa Bence ***** válasza:

Az eddigiek nem nagyon figyelték meg mélyebben a kérdező leírását.



A sas a "pogány" (szándékos idézőjel haha) hitvilágban a szabadság, az erő, a bátorság jele.


Nekem négy őrző állatom van (mindegyikük fokozatosan jelent meg, évek alatt), az első a sorban egy sas volt, ő van mellettem a kezdetek óta.

Az ősmagyar vallás híve vagyok.

2022. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!