Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segítségével...

Az agykontroll segítségével "bele lehet látni" mások gondolataiba? (Úgy értem "megbecsülhető-e", hogy mire gondol, hogy érez? )

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 06:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Az agykontroll nélkül is megbecsülhető,ha valakinek elég jó az emberismerete és beleérző képessége.Az agykontrollal ez a képesség szerintem nem javítható.
2010. szept. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
NEM
2010. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Agykontrollal a saját agyadat tudod kontrollálni, a másét nem igazán.
2010. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Lehetséges!


Fel kell venni egy fapálcát, rá kell mutatni arra az emberre, akinek a gondolatait akarod olvasni, és el kell magad kiáltani: "Legilimens!"

2010. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan, az agykontroll a saját agyadra hat, ezáltal képes leszel a saját megérzéseid által jobban érzékelni a másik dolgait.

Én jártam tanfolyamra, igen, sokminden megbecsülhető.

2010. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

hihetetlenül lehet hatni más emberre!!!

habár én nem agykontrollal hatottam eddig amit észrevettem

hanem:

ugye az ember egyénisége születésétől kezdve mások utánzásával fejlődik

később a tapasztalatok/csalódások stb ezt már alig tudják befolyásolni

újra és újra elkövetjük ugyanazokat a hibákat

tehát: akivel sokat vagy együtt, azt irányíthatod!!

én is így változtam a párom hatására, és ő is az én hatásomra!!

észrevettem, ha állandóan belésulykolok bizonyos elveket, szépen lassan magáénak fogja betudni!!és aszerint él tovább.

állítólag, ha nincs meg a másikban vmi tulajdonság, amit szeretnél, egyfolytában mondogatni kell, mintha meglenne (pl olyan megbízható vagy!)és csodák csodájára el hiszi magáról egy idő után, és meglesz benne!!!

vagy példa utánzásra:

a barátom a legtöbb veszekedésnél azt vágja a fejemhez, amit én vágtam már korábban hozz, amin meglepődött. tehát felhasználják a te saját gondolataidat!!!

nos példa: egy időben a barátom sokat gúnyolt

egyszer megelégeltem és azt mondtam neki, hogy utálom, hogy nincs önbizalamad, mert csak ezek a kishitűek hordják le a másikat,és nem képesek dícsérni ezáltal látják csak magukat jobbnak

azóta ő is ezzel támad, hogy nincs önbizalmam.

ezzel csak annyit akartam mondani, hogy mindig azt kell kivetíteni mindenkire, amit szeretnénk, nem azt, amit nem, ééés megkapod!

nem kell ide agykontroll.

2010. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nemcsak agykontrollal lehetséges. Az agykontroll tanfolyam arról szól, hogy a résztvevőket gyorsan megtanítják meditálni, és harminc-egynéhány gyakorlaton keresztül mennyi mindenre lehet használni a meditációt. /annál sokkal többre!/ Hitet adnak a "zseni" gondolkodásra. Valójában mindenki "zseni", csak nem tudja elhinni önmagáról. Mindenki meditált már, csak nem tudja, és nem akkor tudja "előhozni", amikor szüksége lenne rá. Gyakorlatilag a "tudatállapot" elérése a lényeg. Amint képes leszel rá, nem biztos, fogod még akarni amit most akarsz...
2010. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lehet. De még ha agykontrollal kifejleszted valahogy akkor sem szabad, mert az visszaélés. Hallottál már a karmáról is, ugye? Nagyon komolyan számon tartják ám az ilyesmiket!
2010. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

a társadalom tükörkép

ahogy te érzel/ viseltetsz az emberek felé, úgy fognak ők is feléd, ez nem hiszem, hogy bűn

2010. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem láthatod a gondolataimban, hogy teljesen hülyének tartalak!


Máris működik a tudományod!!

2010. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!