Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ezek lehetnek jelek a manifesz...

Ezek lehetnek jelek a manifesztációmmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
4 napja manifesztálom hogy jöjjek össze egy fiúval. Egyre többet jelenik meg mások életében is, sőt olyan osztálytársaimat is hallok róla beszélni akik sose beszélnek vele. Egyre több angyali számot látok. Többen mondták hogy nagyon sokat beszél rólam. Kértem jelnek zöld autókat, és ma amikor jöttem haza láttam vagy 7-8at, máskor nagyon ritkán látok 1-et is.
2022. ápr. 25. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Az a gond, hogy a manifesztáció ebben a formában téveszme. Írtam ezzel kapcsolatban ki kérdést, ahol ezt megcáfoltam.


Röviden itt az érvelésem összefoglalva: volt egy csaj annak idején, akinek nagyon tetszettem. De nekem ő nem jött be sem külsőre, sem belsőre. Mi történne akkor, ha ő manifesztálna engem, vajon be tudja folyásolni az én érzéseimet? Nem. Azért nem, mert nekem meggyőződésem, hogy jobb nőt érdemlek nála.


De ha nem hiszel nekem, itt van mégegy érv:


Mit szólnál hozzá, ha egy csúnya, buta, és bunkó srác manifesztálna téged? Be tudna vonzzani? Na, ugye nem...


Ha jól értem, a YouTube-on terjed egy olyan téveszme, hogy bárkit be lehet vonzani. Nem lehet. Nincs rá bizonyíték, sőt, amint ebben a kommentben rámutattam, cáfolható a dolog.

2022. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 nekem már többször volt olyan, hogy valamiről álmodtam, és amikor felébredtem már akartam azt a valamit. És előtte vagy nem is foglalkoztam vele, vagy nem érdekelt, de az álom megváltoztatta a véleményemet. Itt inkább tárgyakról beszélek most, személlyel kapcsolatban max annyit okozott egy ilyen álom, hogy ránéztem facebookon mikor felkeltem, vagy ilyesmi, de ha alapból valaki vevő lenne rád de nem ismer téged vagy csak nem foglalkozik veled, akkor szerintem belehetne tenni magad a fejébe...
2022. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Nem igazán értem a fogalmazásod, de ha arra célzol, hogy valaki majd beleteszi magát a fejembe, az én akaratom ellenére, az illogikus tanítás is.


Most gondolj bele, szerinted nekem mindegy, hogy ki van a fejemben? Az én élmémet én akarom uralni, és ha nekem meggyőződésem, hogy XY nem illik hozzám, akkor ne masszon bele a fejembe! Ha meg is teszi, kivetem onnan.


Az egész manifesztáció ebben a formában egy téveszme.

2022. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!