Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen agykontroll-technikát...

Milyen agykontroll-technikát tudnátok javasolni II-es típusú (nem inzulinos), kezdődő cukorbetegség kezelésében - esetleg gyógyításában?

Figyelt kérdés
Egy körülbelül 7 hónapja diagnosztizált, kezdődő, II-es típusú cukorbetegségből szeretném kigyógyítani saját magamat. Jelenleg 38 éves vagyok. A saját inzulin termelésem szerencsére még működőképes, a vércukor szintemet pedig a megfelelő étrenddel, rendszeres folyadék bevitellel, és mozgással általában sikerül 5-ös és 6-os értékek közé visszaszorítanom. Ha van olyan agykontroll-technika, amit szívesen megosztanátok velem, hálás lennék érte! :) Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat és a segítséget.

2022. máj. 5. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én diabetológust, megfelelő diétát és e betegséggel élőknek szóló könyvet tudnék javasolni.
2022. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyugodtan nézz le. A te gondolatvilágod a te dolgod. Köszi a hasznos választ.
2022. máj. 5. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy barátom 46 évesen pont hasonló cipőben volt, ő csung Juan csikungozni kezdett, és pár hónap múlva küldte Viberen, hogy megdícsérte a doktornő, "hogy nem tudja mit csinál, de folytassa, mert pozitív irányba változnak a leletei".
2022. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 SZücsöm ***** válasza:
69%
Domján László a "magyar agykontroll atya" se képes meggyógyítani magát amire a lánya is csak annyit mondott hogy "az apja nem isten". Tehát én nem várnék csodát az agykontrolltól.
2022. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Róla azt mondják, hogy ettől még másoknak segíthet az agykontroll módszere.
2022. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt javasolnám, hogy szabadulj meg a káros stresszhatásoktól (beleértve a kellemetlen munkahelyi főnököket), végezz kreatív alkotó, neked örömet és sikert szerző munkát.
2022. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 SZücsöm ***** válasza:
69%

6 Attól mert még valamit mondanak nem feltétlenül lesz igaz. Az viszont tény hogy amikor valóban kellett volna akkor nem művelt csodát önmagán a módszer.


Bár alapból ha ilyen erős hatása lenne az agykontrollnak akkor senkinek nem kéne bizonygatni mert már bizonyított tény lenne az ily mértékű hatása.

2022. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Anyósom megállította a kezdôdô cukorbetegséget, de nem agykontrollal. Ô egyszerûen minden felesleges szénhidrátot kiiktatott az étrendjébôl. Amit eszik: hús és halételek nyers vagy párolt zöldségkörettel, esetleg tojás és tejtermékek.


Semmi kenyérféle, krumpli, rizs, gyümölcs, édesség. Ô ezt az étrendet szigorúan tartja a diagnózis óta, több mint egy évtizede.

A hemoglobinA1C értéke a normál tartomány alatt van.

2022. máj. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: amit előttem szóló írt, valamint: olvashatod a témában Szövényi József könyvét is.

Szellemi, de nem agykontroll vonalon: Alexander Loyd könyvét alkalmazhatod a gyakorlatban, természetesen a táplálkozási ajánlások maximális betartásával és orvossal konzultálva.

2022. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
70%

Kedves Hitetlenek!

Az Agykontroll egy elmefejleszto módszer. Nem csodaszer, csak megmutatja azokat az eszközöket, amit a mai materialista világunkban nehezen fogadunk el. Ezeket a módszereket megtaláljuk több vallásban is (többek között a kereszténységben is).


Én a táplálék elvitelre koncentrálnék. Arra programoznék, hogy csak olyan ételeket kívánjak, amik szolgálják az egészségemet. Utána lehet lassan kommunikálni a belső szervekkel is. :)

Jobbulást kívánok!

2022. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!