Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy subliminalhoz kapcsolódna...

Egy subliminalhoz kapcsolódna a kérdésem (megkérem csak azok válaszoljanak akik tudják miről papolnak és nem kérem a "baromság" szöveget). Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval kb egy hónapja elkezdtem használni egy subliminalt hogy nőjön a mellem. Használ is. Lassan de használ. A helyzet viszont az hogy minden nap edzek és emiatt a mérete is visszacsökken. Mármint például este hallgatom a subliminalt, megnőnek, másnap pedig edzek és emiatt megint az eredeti méretük lesznek. Se az edzést, se a subliminalt nem szeretném abbahagyni. Szerintetek így is el fogom érni a kívánt eredményt? Vagy valami tipp hogy mit tudnék tenni, hogy ne kelljen elhagyjam egyik szokást se?


A válaszokat előre is köszönöm 😇😇



2022. máj. 10. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Ne hallgass subliminált! Én másfél évig hallgattam őket és alig lett bármi eredmény! Az elején még van egy-két kisebb eredmény, de utána semmi! "Eredményfüggő" leszel és még jobban meg fogod utálni magad! Ráadásul a tudatalattidnak sem tesz jót a sok "rejtett üzenet". Kiderült, hogy sok ilyen youtube csatorna átvág, nem lehet tudni, hogy tényleg azokat az üzeneteket rakja-e alá a videóba, hogy nőjön a melled vagy éppen depresszív üzeneteket töm a fejedbe! Ne bízz a subliminálokban! A tudatalattid nem játék!


Fogadd el magad úgy ahogy vagy! Biztos vagyok benne, hogy tökéletes vagy úgy ahogy vagy!


Ha bármi kérdésed van, írj!

Én már szereztem egy-két tapasztalatot ezzel kapcsolatban.

2022. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

A probléma az, hogy ezt nem úgy kell elképzelni, ahogyan leírod. Egy sima agykontroll meditáció után sem történik azonnali eredmény, tehát nem lehetséges a példád. Nem az edzés miatt megy össze a melled, hanem egyáltalán nem is nőtt. Az ilyen változás hosszú folyamat. Tinikorban sem egy hónap alatt nő meg a mell.

Másrészt szerintem se hallgass ilyesmit. Nem tudhatod mi a relytett üzenet. Jobb esetben csak hallgatod, és semmilyen üzenet nincs, rosszabb esetben pedig elültetik a fejedben, hogy a boldogsághoz mit kéne még megvenned. Sima vizualizáció, meditáció sokkal jobb ebből a szempontból, azt biztosan te irányítod.

2022. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olvastam egy pár kommentet a videó alatt, akik mind pozitív visszajelzést írtak. Tudom nem kell mindet elhinni, de valahogy ebben bízok. Mármint direkt nem random subliminalt hallgattam, mert tudom hogy rossz üzenetek is lehetnek benne, de moza morph subliminaljai nagyon jók, azt kell hogy mondjam.
2022. máj. 10. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

A placeboo csodái.

Hidd el, az edzéstől sokkal jobb tested lesz, mint ezeknek az igencsak kétes, gyakran káros cuccok hallgatásától.

De az a nagy büdös igazság, hogy fizikailag semmilyen változás nem tudna téged elégedetté tenni, mert a probléma nem a fizikumodban van.

2022. máj. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Küld el privátba mit hallgatsz, pls.
2022. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt miért nem jó?
2022. máj. 11. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Mellnövesztő subliminal? Trey Parker fantáziája végképp alulmaradt a valósággal szemben.
2022. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj ezekkel, hogy nem mind joszandeku. Tobbszor eszrevettem, h gonosz energiakat kuldenek egy szep zene alatt.

Legutoljara felfedeztem egyet, ahol Jezus nevet hasznaltak csalinak.

Csak megbizhato forrast hasznalj, ha nem erzekeled a negativ energiakat hallgatas kozben vagy kerj meg vkit, aki erzi.

Ovatosan ezekkel.

2022. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Az igazi kérdé az, hogy miért akarod, hogy növekedjen.

Miért nem jó az úgy?

És az, hogy hány éves vagy. (voltál)

Az önbizalom, a belső nyugalom, az önmagunk elfogadása nagyon fontos lenne.

Szerintem ebbe az irányba menj inkább.

2023. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!