Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagyon valósághű álmom volt,...

Nagyon valósághű álmom volt, vagy valóság volt?

Figyelt kérdés
Éjfél előtt démonokkal álmodtam. És habár nem vagyok ijedős, nagy félelmet éltem át. Azt mondták, hogy nemsokára meghalok, és a pokolra kerülök. Én meg mondogattam magamnak, hogy ébredj fel, ébredj fel, még nem haltam meg. Erőt vettem magamon, és felébredtem. Ennyire valóságos álmom még sosem volt. Ja, és azt mondták hogy már véglegesen el van döntve, hogy pokolra kerülök. Ez csak egy álom volt, ugye?

2022. máj. 15. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Lehet sima álom, mert van benned valamitől félelem, lehet sugallt álom, támadás, de mindenképpen hazugság.

2022. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. ❤
2022. máj. 15. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak álom. Nem valóság, csak az érzések, napi történések keveréke.

Bűntudatod lehet valami miatt. Vagy valami ijesztő film/játék hatása is lehet.

2022. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudják. Tudják hogy meg fogok törni. Vannak tablettáim. Nincs okom tovább kínoztatni magam.
2022. máj. 23. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Erre játszanak.....ennyit tehetnek összesen, áld meg őket, küldj nekik fényt, szeretet, angyalt, és nevess a hiábavaló igyekezetükön. Ők vannak kevesen, és ezt pontosan tudják is.
2022. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóság volt. Most már tudom. Azt akarják hogy öngyilkos legyek. Vissza kell térnem az Istenhez.
2022. máj. 23. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóság lenne, akkor hali meg ott "álomban" és ennyi....csak be akarnak csapni a sunyi kis gyökerek......ignoráld őket.
2022. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóság volt, akkor gondolj arra, hogy a démonok legfőbb tulajdonsága a hazudozás. Be ne dőlj nekik!

Ha meg azt akarják, hogy öngyilkos legyél, ne tegyél a kedvükre!!!

2022. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
tegyük fel igaz volt. szerinted egy többezer éves lény, ilyen bénán hazudik? VAGY. az egész kettős játszma volt, és valami bele akar lökni isten karmaiba hogy elhagyd a spirituális fejlődésed
2022. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!