Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki, aki használt már...

Valaki, aki használt már subliminal-okat és vannak sikertörténetei vele?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnám őket, és lehet még pár kérdésem is lenne. Eléggé negatív vagyok, úgyhogy emiatt ilyen lassúak az eredményeim. Hátha a sikertörténetek tudnának motiválni. Előre is köszönöm 😇
2022. máj. 27. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Hát.. ha nem hiszel egy ezoterikus dologban, akkor miért próbálkozol vele?

Miért nem próbálkozol olyannal, aminek hiszel a sikerében?

2022. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%

Eleinte én is szkeptikus voltam. Nagyon is. És rosszul is használtam őket. Össze vissza hallgattam mindenfélét, és 2 perc után rohantam a tükörhöz eredményért. (Főleg külső változásokra használtam)

Ezért eleinte nekem is csak kudarc volt, de aztán jobban utánaolvastam, és működhetnek. Persze nehéz volt meggyőzni magam, annyira képtelenségnek tűnik, hogy pl. Világosabb legyen tőle a bőröd.

De aztán a szkeptikusságom szép lassan eltűnt, és elkezdtem hinni benne, és magamban. (Mármint a tudatalattim hatalmában)

És utána már tényleg működtek!! Lettek szeplőim és a szemem világosabb lett. Most olyat hallgatok amitől alacsonyabb leszek, 2 hete kezdtem, gondolom 1 hónapig hallgatni kell az eredményért.


Sok tippet lehet látni, nekem ezek váltak be:

1. Higyj benne! Mondogasd magadnak hogy ez működni fog, sikerülni fog, az eredményt már megkaptam, csak még nem látszik. De ott van


2. 1-2 subliminalt hallgass egy témában egyszerre. Így szépen lassan hozzászoksz, és beindulnak a változások.


3.legyél türelmes! Nem fog 5 perc alatt megváltozni valamid, de 2 nap alatt se biztos. 1-2 hétig hallgasd, ha nem vált be, válts. (Nagyobb dolgoknál többet várj)


4. Ne csak hallgasd, éld át! Mármint koncentrálj a zenére, hangokra, ne gondolkozz máson, főleg ne negatív dolgokon. Gondolj arra amit el akarsz érni, vagy csak a zenére.


Amúgy ez is egy olyan dolog amit meg kell tanulni. Nekem, és sokaknak ezek a dolgok váltak be, lehet hogy neked más. Idő kell.

Én kb egy éve hallgatom a subliminal-okat, de kellett kb 7-8 hónap mire rájöjjek, hogyan működnek, és hinni tudjak. De ez a kezdeti kételkedés és hülyeségem miatt volt (összevissza hallgattam mindent, kihagytam egy hetet, így persze hogy nem volt eredmény, még én se tudtam mit akarok)

De még engem is meg tudott győzni, pedig én sose hittem volna, hogy ilyenek működni tudnak.

Tehát higyj benne! Mert működik! Csak találd meg azt, ami neked beválik, és legyél kitartó ❤️❤️❤️ amúgy megkérdezhetem, hogy te milyeneket hallgatsz?

2022. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
49%

Nekem volt siker.

Régóta témában vagyok subliminalokban és csak mostanában kezdtek hatni mivel eddig én is úgy voltam hogy az előző, nem tudtam mit akarok, össze vissza többet hallgattam, nem csoda hogy fájt a fejem is..

Régóta szenvedek hüvelygombával (6-7 éve biztos), ezért is merem állítani hogy a az egyik subliminal amit erre találtak ki kezd hatni és amikor először éreztem a javulást el se hittem de később már tudtam hogy ez a suliminal tól van. Esküszöm elmúlt a régóta tartó folyás, a hüvelyemen elmúlt az a fehér pikelyezés amitől elég undi, meg nem büdös. Teljesen szép és tiszta lett a hüvelyem mióta használom és nincs folyásom ami nagyon zavart. Csak rendes folyás ami minimális és nem áztat el mint régen. Itt éredekes volt, hogy egy időben féltem tőle, nem hatott és inkább használtam flusht hogy töröljek minden gondolatot és újra kezdjem, halljátok egyből visszatért a gombám, az erős ragacsos folyás, tiszta pikkelyes lett a bőr na ilyen nincs mondom...:D itt már tényleg elhittem hogy van hatalma a subliminaloknak úgy hogy újra kezdtem és ismét tiszta a hüvelyem, semmi orvosság nem tudott hatni úgy mint ez a sub...döbbenet. Pedig orvos által kezelve is voltam de semmi...

Másik a szőke haj. Egy időben szőke hajat akartam és gondoltam kipróbálok egy subliminalt és itt se működött elsőre de ahogy többet hallgattam egyre több szőke hajtincset láttam, mára már több árnyalattal világosabb ahajam pedig korábban volt szőke de lenőtt azóta és teljesen barna volt, viszont ezt nem hallgatom tovább mert nem vagyok biztos még milyen színt akarok igazán így lehet ezért most lelassult a folyamat. De működik!

Én is negatívkodtam benne egy ideig de hidd el hatása van, nem mindnek ezt tudni kell. nekem is volt hogy több sub nem hatott hiába koncentráltam, van ami meg egyből...kísérletezni kell de ahogy írja az előző ne többet egyszerre mert bele zavarodsz.

Viszont vigyázni kell mert régen volt olyan hogy rose aki negatív dolgokat tett bele és ezzel rossz dolgokat akart rásózni emberekre de törölte magát..

2022. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak öngyógyításra érdemes...A test a lélek tükröződése ezért nem kéne degenerálni olyan manipulatív hülyeségekkel amit drasztikusnak él meg a mélytudatod...Mint a bőröd-szemed színe,magasságod egyéb ferdítések,mert nem fogsz hosszantartó eredményt elérni csak pszichés zavarokat okoz...Az viszont tartós lesz és garantáltan összezavar..

Tehát minden ami az egészséges optimális érzelmi,mentális és fizikai működésben segít...Ettől függetlenül is lehet nagyon komoly eredményeket elérni,én pl. most a felnőtt őssejtprogramot hallgatom napi 2x és már 1 óra múlva teljesen kisimul a bőröm,az arcom elég markáns nagy barázdákkal az érzelmi terhelésktől korai ráncosodást stb,de már szinte eltűntek...azonkívül gyerekkorom óta zsírosbőrű vagyok (a hajam is) de most mint a babapopsi ami elég vicces így 45 fölött,persze másnapra beáll egy neki tetsző középszintre...én bízom a testemben...szemem is elkezdett javulni,a gerincem kiegyenesedett stb...azért is ezt választottam,mert a egyszerre több mindenre hat...

Az érzelmi mentális subokkal talán nagyobb eredményeket lehet elérni,mert alapvetően a szellemi szintből építkezünk lefelé...


Az subprogram erőssége,hogy egyáltalán nem kell "meggyőznöd" magad az eredményről,mert pont a szkeptikus elmét kikerülve hat közvetlenül a tudatalattira..Majd látva a sikereket fog hatni a gondolkodásodra,elég kényelmes..

2022. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
3: Hát ezt köszönjük az intimet inkább nem kellett volna ilyen részletesen... ;)
2022. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
#3 Bazmeg hányok tőled,miért kellet ez ide kirakni?
2022. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tökre adom 3as válaszát.

Legaláb bkonkrétumot írt, nem ilyen "elértem amit akartam" oszt annyi:D

De am 3as, párodat is kezelted valamivel? Mer ugye a gombát csak párban érdemes kezelni, hisz te hiába gyóguylsz ki, ha a párodat nem gombaölőzted be, azonnal visszaadja ugye.

2022. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
3as, elég részletes, de legalább hihető, és látjuk a hatását a subliminaloknak
2022. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#2 persze, szívesen elmondom. Én mellnagyobbításost(nagyon nagyon "insecure" vagyok miattuk) hallgatok már elég sok ideje. Sok félét hallgattam már, de aztán ráakadtam moza morphra és őt nagyon dicsérik a kommentekben szóval csak őt hallgatom booster-ekkel. A baj csak az hogy a legpesszimistább ember vagyok a földkerekségen, ezért ha próbálom is bemesélni magamnak, hogy a subliminalok működnek, akkor is ott van az a hang hogy "de mi van ha mégsem". Moza-tól pár hónapja folyamatosan hallgatom, éjjel is, de nagyon kevés változást látok. Szerintetek azért van, mert nagyon negatív vagyok?


#6 azért kellett kirakni, mert megkértem rá. Ha nem tetszik, ne kommentáld. Én értékelem hogy leírta és kifejtette.

Köszönöm szépen amúgy mindenkinek😇 még jöhetnek ha vannak.

2022. máj. 27. 20:22
 10/12 anonim válasza:
7..nincs parom :D
2022. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!