Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azok az időszálak ami által...

Azok az időszálak ami által megnyilvánul a felsőbb hatalom az ember életében miért hoznak sokszor létre időhurkot,amit megélve sokan megélve megtapasztalják a DEJAVU jelenséget?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 16:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Párhuzamos ének térbeli összefonódása egy időhurok.mikor ez kialakul a többi személyiség ha életútja ide vezeti, átélheti ezt a cselekményt, ami az időhurkot létrehozta.Ez az a híres Dejavu érzés, már átéltem, éreztem egyszer.

Az a kérdés, hogy ezek az időhurkok miért jönnek létre, mi célja ezzel az Univerzumnak?

2022. jún. 22. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, már a kisugárzásod is fárasztó, nem hogy a szövegelésed. Olvassa el a válaszodat, akinek sok ideje van.
2022. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Fogyassz mértékletesebben tudatmódosítót mert így maradsz :-)
2022. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És b+ törlik a válaszomat, amiben megkérdeztem hogy bevette-e a gyógyszerét a kérdező. Ami sokkal normálisabb tartalom, mint maga a kérdés!!! Ezek tényleg ********************* erre felé. Szántsuk be sóval ezt a foscht!
2022. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Mókás, hogy lineárisan látod az időt. Eleinte csak le akartam írni, hogy nem ez a deja vu, de aztán mintha tényleg kapisgálnád mi is az.


Nos miért... miért eszel reggel? Miért jut eszedbe megcsodálni az erdőt? Miért érzel szeretetet ha a gyerekedre nézel?

Mert így alakult(ál). Ezt teremtetted. Nekem a rekordom 8 réteg deja vu, szóval 7 réteg adat, egy ami megtörtént velem. Érdekes, amikor egy időszakról egyszerre több emléked van, mint ahány ujjad egy kezeden.


Nagyon emberként gondolkodsz. Engedd el ezeket a látásmódokat és gondolatformákat.

2022. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!