Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Más is tapasztalt ilyesmit,...

Más is tapasztalt ilyesmit, mikor tanulta a tudatos álmodász?

Figyelt kérdés
kb egy hete kezdtem el és azóta minden éjszaka felébredek és körülnézek, hogy hol vagyok. előtte ez nagyon ritkán volt és nem is nagyon emlékeztem rá, de most tisztán emlékszem rá. a másik meg hogy több álmom is va, és van amelyik teljesen kiesik, van amelyik meg valamennyire megmarad.
2023. febr. 16. 20:11
 1/3 Grimfox ***** válasza:
Igazából ugyanannyi álmod van, mint eddig, csak éberebben alszol, közelebb kerülsz az éberséghez az álomszakasz végén, így jobban emlékszel rájuk. A felébredések gyakorisága is ezt mutatja. Jó esetben ez azt mutatja, hogy alvás közben, amikor kiérsz a mélyalvás fázisból, tudatosabb vagy, mint korábban, közeledsz az álomban történő tudatossághoz.
2023. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tapasztalsz, de gondolom mindenkinél más. Az, hogy nem emlékszel álmokra, mások is úgy vannak, vagy néha csak foszlányok maradnak meg, ez természetes.

A tudatos álmodás az picit másabb. És nem jó, ha rágörcsölsz, megébredsz, magadat kell megébresztened 3 óra után, ébresztővel, ez úgy működik a legkönnyebben. Fél óráig ébernek kell maradnod, utána visszaaludni. Ha így csinálod, akkor jóval valószínűbb, hogy sikerülni fog a tudatos álmodás. Meg nem tudom, hogy mit csinálsz még, de kell valóságteszt. Mindegy, hogy mi, de találj ki valamit. Másképp honnan ismernéd fel, hogy tudatos álom? Hisz az a lényege, hogy előbb fel kell ismerned, hogy ez egy álom, azután fogod tudni irányítani.

Egyébként annyira könnyű, mint az 1x1, 3 óra és valóságtesztek, mást nem kell csinálnod. Vagy csak nekem ment túl könnyen, bár nekem rengetegszer volt, és a mai napig vannak, anélkül, hogy akarnám. Annyira valósághű álmokban esett le, hogy ez álom, hogy valósággal megrémültem, és levert a víz is reggelre. Már majdnem úgy jártam, mint az Eredet filmben, hogy az álmomban lejátszódott egy tök másik élet, mire észrevettem, hogy ez bizony álom... Ijesztő volt, túlságosan átadtam ennek az egész álmos dolognak magam, azért is kellett abbahagynom.

2023. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki álmodász akar lenni, annak végig kell menniaz úton. Ah.
2023. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!