Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztálás működik vizsga...

Manifesztálás működik vizsga előttre?

Figyelt kérdés

Szerdán vizsgázom és van 2 tétel ami nagyon megy azokat szeretném kihúzni. Egyszer már próbáltam hogy többször egymas után mondogattam magamnak hogy melyik tételt fogom kihúzni és sikerült is:DD


Van olyan tétel amit meg egyektalan nem tudok🥲 esetleg valami tipp hogyan manifesztaljam be azt a 2 tételt húzzam ki? Esetleg akinek sikerült már. Segitsetek🙃



2023. febr. 27. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Hát nekem már volt olyan, hogy amit nagyon nem akartam, azt húztam ki és máskor meg olyan, hogy vizsga előtt lelkesen meséltem az egyik tételről, amit szeretek és pont azt húztam, szóval szerintem működik! :)
2023. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen ez a nagyon nem akarok olyan tipikus:DD annyira ki kell zárni mert akkor csak azt húzza ki az ember. Na mindegy meg van 1 napom próbálom megtanulni az osszeset amit eddig nem tanultam és ismertelek de azért lelkelesen gondolok arra a 2 tételre pozitívan, és megprobalom a 369et is szerintem
2023. febr. 27. 18:21
 3/20 Grimfox ***** válasza:
64%
Emelt biológia érettségi, szóbeli. Egyetlen tételt nem tudtam. Féltem is, hogy azt fogom húzni. Azt húztam. A B-tétel mentett meg. Szerintem ne arra fókuszálj igazán, hogy mit szeretnél húzni. Az emberek nagyon nehezen tudnak pozitívan gondolkodni stresszhelyzetben. Inkább igyekezz egyik tételtől sem túlzottan félni, legalább is ne annyira, hogy a "jaj, csak ezt ne húzzam" állapotba kerülj. A negatív dolgokat sokkal könnyebben összehozza az ember, mint a pozitív dolgokat. A stressz, a szorongás nagy erőforrás az ilyesmire. Ha ezt feloldod, akkor könnyebb a számodra előnyös lehetőségekre koncentrálni. Lehet még vonzani, meg manifesztálni, stb. sem kell hozzá.
2023. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért van olyan tételt amit egyáltalán nem tudsz?

Ha párszor atolvasod bármelyiket lehet tudni kettesre sztem.

Amúgy nekünk az igazgató azt mondta hogy ez murphy szóval ne legyen olyan tétel amiről semmit nem tudsz mert úgyis azt húzod

2023. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert még nem tanultam meg😐 holnap tervezem. Igazából 2 van amiről így semmit nem tudnék most, de holnap is egesznap itthon leszek és tanulok. És a cél a 4 vagy az 5 igazabol, de sokat nem dob a jegyemen meer kerek negyesre allok, és ez csak próba érettségi de elég sok tetelunk van
2023. febr. 27. 22:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Sikerült megtanulnom bár elég felületesen sajnos. Szurkoljatok nekem, hogy annak a 2 tetelnek a valamelyiket húzzam amit nagyon tudok!!
2023. febr. 28. 21:02
 7/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Szurkolunk. Ha véletlen mást húznál, duplán. Ha megtanulsz valamit felületesen, és nem a leblokkolós fajta vagy sztesszhelyzetben, elő tudod ásni amit kell az agyadból. Próbálj előtte szőlőcukrot, vagy valami magas kakaótartalmú csokoládét enni, hogy felpörgesd az agyad.
2023. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszii! Mindenkepp viszek sok csokit, kólát meg ilyeneket😄
2023. febr. 28. 22:46
 9/20 NTBS ***** válasza:
Ha szerencséd van igen.
2023. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jool sikerült!! Nem azokból a kettőből húztam amit akartam de szerencsére egy olyan tételt húztam amit jól tudtam szóval vegulis örülök neki már így utólag:)
2023. márc. 1. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!