Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerélmények a vonzás törvény...

Sikerélmények a vonzás törvényével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha valaki hisz a vonzás törvényében, és próbál bevonzani dolgokat, kérem mesélje el a tapasztalatait! Aki nem hisz benne, és badarságnak tartja, kérem álljon tovább!


Köszönöm!



2023. márc. 9. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A vonzás törvénye nem hit kérdése vagyis de.
2023. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bálvány ***** válasza:
88%

Ez nem ÚGY működik.


Ha sokat gondolsz a tűzpiros Ferrarira és mantrázod: akarom-akarom-akarom.

Akkor sem kapod meg!


A (pozitiv, negatív) hitek sokkal mélyebben gyökereznek a tudatodban. Szinte megváltoztathatalanok. Ezek a hitvilágok valóban vonzanak és teremtenek. Akaratlanul!


Még valami, a Brian Tracy szemináriumából kimaradt:


Minden akart, küzdelem és cél elérés -> áldozattal jár.

Te mit vagy hajlandó feláldozni?

2023. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Nem maradt ki. Nem figyulsz eléggé.
2023. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt hangsúlyozza hogy nem azt szerezzük meg amit akarunk hanem amit várunk. Amivel ugyan kis lépésekben de lehet haladni.
2023. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Meditálj, naponta többször 15 percet. Amikor már valami vonzás elindul (Pl: orvoshoz kell menned, de nem tudod mikor, és az orvos megy el hozzád . Az már az! Nem kell erősen rágondolni, csak lazán.)
2023. márc. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Így lett lakásom, így ismerkedtem meg a leggyönyörűbb lánnyal akit valaha láttam. Így sikerült egyik nyelvvizsgám, ahol 100-ból ketten mentünk át. Sok egyéb jelentéktelen is történik szinte naponta. Például nevetve bosszankodtam a bevásárlóközpontban az előttem vánszorgókon és eszembe jutott, mi lenne ha egy kerékpár csengő lenne nálam és csengetnék nekik. Hazafelé menet a járda szélén a fűben találtam egy originált csomagolású kerékpár csengőt.

Néha nagyon ledöbbenek a képzelet teremtő erején.

2023. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit be lehet vonzani... 10 éve falom a témát, es nincs olyan dolog, amit ne kaptam volna meg. Példákkal, igazolom. Évekig írtam fel, hogy milyen dolgokat vonzottam be.. manapság már nem is írom szinte...Működik!! Csak az emberek nem igazán értik a hogyanját, így bizonyos embereknek könnyebb lehúzni a témát sajna...pedig egy csoda..:)
2023. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!